MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2 Sorum var ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
1- Arkadşalar Bu editörün adı nedir ? Link verirmisiniz ?

resim

2- Bu şekil kayıt olma nasıl yapabilirim (brkaç sitede gördüm ortalamak istiyorum sadece)

resim
1. Sana tavsiyem o editörü kullanma adı aklımda değil şuan ama bende kullanmıştım bi ara öyle editör çok sorun yaratır sana konu içinde kodları görebilirsin örneğin bir yerden yazı kopyalarsın çok isin içinden çıkabilirsen. Bekle biraz sabret MyBB 1.8 sürümünü bekle hepimiz öyle editör istiyoruz ama uyumlu olmuyor isde hepimiz 1.8 sürümünü bekliyoruz.
2.'yi biliyormusun peki dostum ?
1.si SCEditor, zaten 1.8'de kullanılan editorde SCEditor,
tabi uyum mevzusu tartışılır sonuçta birinde eklenti iken 1.8de temelde geliyor detaylarını bilmiyorum.
1.deki editör değil galiba: http://mybbdepo.com/mybb-ckeditor-gelist...onusu.html

Lakin bunuda kullanmak istersiniz güzel bi editör.

2. sorununuza gelirsek şablonlardan yapılabilir.
Editorün adı ckeditör. 2. Sorunun cevabı da şu üye kayıt şablonlarını ve css'i düzenleyerek o hale getirirsin. Ortalama için <center> yada belirli bir genişlik verip margin: 0 auto; kullanabilirsin. Yazı ortalama text-align: center; kullanırsın.
(07-07-2014, Saat:21:32)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Editorün adı ckeditör. 2. Sorunun cevabı da şu üye kayıt şablonlarını ve css'i düzenleyerek o hale getirirsin. Ortalama için <center> yada belirli bir genişlik verip margin: 0 auto; kullanabilirsin. Yazı ortalama text-align: center; kullanırsın.

center vericem ama hangi şablonlarda hocam
(07-07-2014, Saat:21:35)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(07-07-2014, Saat:21:32)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Editorün adı ckeditör. 2. Sorunun cevabı da şu üye kayıt şablonlarını ve css'i düzenleyerek o hale getirirsin. Ortalama için <center> yada belirli bir genişlik verip margin: 0 auto; kullanabilirsin. Yazı ortalama text-align: center; kullanırsın.

center vericem ama hangi şablonlarda hocam

Mybb kurulu forumum olmadığı için net bir cevap veremem ama. Üye şablonları altında olsa gerek. Kayıt şablonu Melek - Masum
Sayfalar: 1 2