MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üye çekmek için neler yapılabilir ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Dostlar Merhaba , Paylasımlarım güzel herşeyi özenerek yapıyorum bilenler biliyor sitemde sadece üye sıkıntım var. nasıl üye çekebilirim forumuma herhangi bir taktik vs. varmıdır ?

site :
Kod:
www.torrentime.org
Sitene girmemle çıkmam bir oldu. Ana sayfadaki siteye giriş resmi tam değil, css ile tam ekran yaparsan daha hoş olur. Footerde gereksiz yerleri kaldır headerde logo taşmış temayıda tam ekran yap. Etiket bulutunu ve valla bırakmam üye olu silersen daha hoş olabilir.

Birde
Kod:
Merhaba Ziyaretci, eger bunu okuyorsan, Giris yapmamissindir veya uye degilsindir. Buraya tikla, birkac adimda kaydol ve forumda harika ayricaliklardan yararlan! ( Lutfen username & password unuzu kaybetmeyin. Bir kagida ya da notpad e kaydedin.)vs vs istediginizi yazin.
Yada Online kişi sayısını gösteren sayacı kaldır ikisinden birini kaldır çok daha iyi bi görüntü olacaktır, önerilerim bunlar.

Eksik yok fazlalık var.
(07-07-2014, Saat:19:25)-NmDahmeT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitene girmemle çıkmam bir oldu. Ana sayfadaki siteye giriş resmi tam değil, css ile tam ekran yaparsan daha hoş olur. Footerde gereksiz yerleri kaldır headerde logo taşmış temayıda tam ekran yap. Etiket bulutunu ve valla bırakmam üye olu silersen daha hoş olabilir.

Birde
Kod:
Merhaba Ziyaretci, eger bunu okuyorsan, Giris yapmamissindir veya uye degilsindir. Buraya tikla, birkac adimda kaydol ve forumda harika ayricaliklardan yararlan! ( Lutfen username & password unuzu kaybetmeyin. Bir kagida ya da notpad e kaydedin.)vs vs istediginizi yazin.
Yada Online kişi sayısını gösteren sayacı kaldır ikisinden birini kaldır çok daha iyi bi görüntü olacaktır, önerilerim bunlar.

Eksik yok fazlalık var.

Hocam uyguladım dediklerinizi , footer'da gereksiz birşey yok. Ayrıca ben görünümümü nasıl düzeltebilirim vs. soru sormadım üye çekmek için soru sordum hani burada konu aç , burada reklam yap vs. taktikler istiyordum. yinede saolun indexidekaldırdım.
Bendeki fazlalıkları sana verebilirim hocam Gülümseme
Vallahi İçim Fesat Açık Ağızlı Gülümseme Ne gibi Hocam neler verebilirsiniz Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme
(07-07-2014, Saat:20:18)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Vallahi İçim Fesat Açık Ağızlı Gülümseme Ne gibi Hocam neler verebilirsiniz Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

resim resim resim
bende sitenize giren kimi cikiyordum evvet Açık Ağızlı Gülümseme amma su an iyi ve bence foterde ne varsa silin temanin foteri neyse o olsun
Neden girdiğiniz gibi çıkıyorsunuz meraklıyım daha iyisini yapın ben sizin sitenize gireyim ?
Sayfalar: 1 2