MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 500 Internal Server Error
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
www.torrentturk.org
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Alakası yok.
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Beyler dünden beri bu hatayı alıyorum. Host ile görüştüm bana birkaç neden sıraladılar ama çözemedim yardımcı olur musunuz?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :Host firmasının desteğinden adam bunları söyledi;
resim
Site linnkinizi code tag ları içine alın.

Buraya bakabilirsiniz
Kod:
http://www.bilgiliportal.com/500-internal-server-error-hatasi-ve-cozumu-2.html
O konuları defalarca okudum. Sorun %90 htaccess dosyasında çünkü dün google seo eklentisini kurdum ve htaccess'de bazı değişiklikler yaptım. Sorun bundan sonra çıktı. Ama htaccess yedeği yok elimde. Onu nasıl halledicem?
Htaccess kodları php ile uyumsuz çalıştığından hata alıyorsunuz. Php yi farklı çalıştırmalısınız Gönderdiğim resimdeki ayarı yapmanız yeterlidir.

NOT: Parallels Paneldir.

resim
Arkadaşlar sorunun çözümü bende seo eklentisi buna neden oluyor verdiğim kodu .htaccess içindekileri sil ve yükle düzelir değişiklik yapmayın sakın yine bozuluyor.

Verdiğim kodları kullan :

Kod:
RewriteEngine on

# MyBB - Google Seo Plugin v1.6.7 /.htaccess URL kodları
RewriteBase /

# Altarnetif /.htaccess kodlarını Google Seo URL kodlarının sonuna ekleyebilirsiniz.
# ./search.php sorunları için geçici URL çözümleri:
RewriteRule ^([^&]*)&(.*)$ http://site-adresiniz.com/$1?$2 [L,QSA,R=301]

# Google SEO URL - 404 Sayfaları:
ErrorDocument 404 /misc.php?google_seo_error=404

# Google SEO URL - Sitemap:
RewriteRule ^sitemap\-([^./]+)\.xml$ misc.php?google_seo_sitemap=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL - Forumlar:
RewriteRule ^forum\-([^./]+)$ forumdisplay.php?google_seo_forum=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL - Konular:
RewriteRule ^konu\-([^./]+)\.html$ showthread.php?google_seo_thread=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL - Duyurular:
RewriteRule ^duyuru\-([^./]+)\.html$ announcements.php?google_seo_announcement=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL - Kullanıcılar:
RewriteRule ^uye\-([^./]+)\.html$ member.php?action=profile&google_seo_user=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL - Takvim/Ajanda:
RewriteRule ^takvim\-([^./]+)\.html$ calendar.php?google_seo_calendar=$1 [L,QSA,NC]

# Google SEO URL - Etkinlikler:
RewriteRule ^etkinlik\-([^./]+)\.html$ calendar.php?action=event&google_seo_event=$1 [L,QSA,NC]