MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: FTP Hakkında Yardım Edebilirmisiniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar Bugün :
Kod:
mybbtema.info
Sitesini Açtık Ben Mybb Yüklemek İçin Ftp Yi Açık Bırkatım Kardeşimde İlk Orucunu Tutuyor Geçsin Az Oyun Oynasın Dedim Mal Gitmis Ftp de Ne Var Ne Yok Silmis Ve Suan Siteye Girince Böyle Hata Alıyorum :

PHP Kod:
403Forbidden

This error message is generated when the web server is trying to access a file that does not exist 
or has been configured incorrectly

Troubleshooting suggestions
:

Ensure that you have a valid home page defined in your website directory (example: /htdocs/index.html, /htdocs/index.php). On Unixthis is case sensitive and must be all lower case.

In your Account Managerunder Hosting Toolsclick to .Reset File Permissions.. 

Bir Yardımcı Olurmusunuz Lütfen .
Yedeği varsa geri yükle derim.
Hepsini sildiyse tabi. Neleri silmiş, Yada neler kalmış ?
(04-07-2014, Saat:00:05)fast Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yedeği varsa geri yükle derim.
Hepsini sildiyse tabi. Neleri silmiş, Yada neler kalmış ?

Site Daha Bugun Aldık Herseyini Yeniydi Yedke Falan Yokdu üzgün Htdocs & cgi-bin dosyaları var ama içinde hiç bişey yok
(04-07-2014, Saat:00:03)eleqantss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Arkadaşlar Bugün :
Kod:
mybbtema.info
Sitesini Açtık Ben Mybb Yüklemek İçin Ftp Yi Açık Bırkatım Kardeşimde İlk Orucunu Tutuyor Geçsin Az Oyun Oynasın Dedim Mal Gitmis Ftp de Ne Var Ne Yok Silmis Ve Suan Siteye Girince Böyle Hata Alıyorum :

PHP Kod:
403Forbidden

This error message is generated when the web server is trying to access a file that does not exist 
or has been configured incorrectly

Troubleshooting suggestions
:

Ensure that you have a valid home page defined in your website directory (example: /htdocs/index.html, /htdocs/index.php). On Unixthis is case sensitive and must be all lower case.

In your Account Managerunder Hosting Toolsclick to .Reset File Permissions.. 

Bir Yardımcı Olurmusunuz Lütfen .
Hocam Cpanelden Resetle derseniz sıkıntınız gidecektir fakat Açık Ağızlı Gülümseme bir sorun var yedeğiniz yoksa tekrar mybb kuracaksınız.
Cpanel Gavurca Anlamıyorum ki Açık Ağızlı Gülümseme
(04-07-2014, Saat:00:10)eleqantss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Cpanel Gavurca Anlamıyorum ki Açık Ağızlı Gülümseme

Hocam hosting yetkilinizle iletişime geçip "FTP dosyalarımın sıfırlanmasını istiyorum" derseniz onlar otomatik sıfırlayacaktır. Sonra tekrardan MyBB kurarsınız. Kolay gelsin, iyi forumlar.
htdocs klasörü boş olduğu için 403 hatası veriyor. htdocs klasörünün içinde dosya varsa onları silin ve mybb kurun.