MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Admin KPye girmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.csdiyari.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.14
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : -
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Admin kpye giriş yapılmıyor
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : -
Hocam sorunu biraz açar mısınız, yani mesela admin bölümünde Kullanıcı Adı ve Şifre girince mi anasayfaya yönlendiriyor yoksa direkt "siteadresi.com/admin" yazınca mı anasayfaya gidiyor?
(02-07-2014, Saat:17:09)iCarly Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorunu biraz açar mısınız, yani mesela admin bölümünde Kullanıcı Adı ve Şifre girince mi anasayfaya yönlendiriyor yoksa direkt "siteadresi.com/admin" yazınca mı anasayfaya gidiyor?

"siteadresi.com/admin" yazıncada girmiyor hocam normal siteye giriş yapıp admin kp ye tıklayıncada girmiyor hocam yani hiçbir şekilde admin kpye giriş yapamıyorum üzgün
Hocam FTP 'de admin klasörü var mı? varsa içindeki dosyalar tam mı? Sıfır kurulum dosyası indirip FTP ile karşılaştırın belki eksik dosya, klasör vb. vardır Nasıl - Neydi Çözümü tam olarak bilmediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum Nasıl - Neydi
Dostum Konu Şablonuna Uymazsan Maalesef Destek Alamazsın. Ayrıca Şablona Uymayanlara Cevap Verme Amacınızı Anlamış Değilim.
(02-07-2014, Saat:18:40)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dostum Konu Şablonuna Uymazsan Maalesef Destek Alamazsın. Ayrıca Şablona Uymayanlara Cevap Verme Amacınızı Anlamış Değilim.

Size yolladığım yorumu görmediniz sanırım.. Bakarsanız neden yardım ediyorum anlarsınız..

Kod:
http://mybbdepo.com/tema-gorunumum-gitti-konusu.html?pid=90694#pid90694

İyi okursunuz umarım yoksa huyunuza devam ettikçe bende uzun uzun yazma gereksinimi duyacağım.. Okuyupta anlamak istemezseniz tekrardan açıklayabilirim yardım etme amacımı.. İyi forumlar..
(02-07-2014, Saat:18:40)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dostum Konu Şablonuna Uymazsan Maalesef Destek Alamazsın. Ayrıca Şablona Uymayanlara Cevap Verme Amacınızı Anlamış Değilim.

düzelttim hocam sağolun.
konu güncel
güncel arkadaşlar
Sayfalar: 1 2