MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Temada Kullanıcı Girişi Yapılmıyor Hata Veriyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.forumdervis.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Arkadaşlar şuan kullandığım Fairylal temasında sorun var.Kullanıcı girişi yapılmıyor hata veriyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : http://i.hizliresim.com/A24P4z.png
Şablonlara uyunuz
Sorun temada değil, cookie ayarlarında..
Cookie olabilir test etmek için tarayıcının gizli penceresinden de giriş yapmayı deneyin. Eğer yine hata geliyorsa ki muhtemelen gelecektir, temanızı güncellemeyi deneyin. Bunun kesin cevabını bulmak zor gibi duruyor benim de birkaç temamda konu silme gibi alanlarda hata vardı. Başka tema deneyebilirsiniz.
Başka temalarda sorun yok sorun sadece bu temada
Buradaki temadan bahsediyorsan yükleyip denedim sorun yok. Tabi ki şablonlarda sonradan değişiklik yapmadıysan.

Cookie ayarlarında sorun var demiştim.
Cookie Domain = .www.forumdervis.com şeklinde görünüyor. Bunu .forumdervis.com şeklinde değiştir. Tarayıcının çerezlerini sil ve daha sonra sitene girmeyi dene..
(02-07-2014, Saat:20:43)poyraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Buradaki temadan bahsediyorsan yükleyip denedim sorun yok. Tabi ki şablonlarda sonradan değişiklik yapmadıysan.

Cookie ayarlarında sorun var demiştim.
Cookie Domain = .www.forumdervis.com şeklinde görünüyor. Bunu .forumdervis.com şeklinde değiştir. Tarayıcının çerezlerini sil ve daha sonra sitene girmeyi dene..

Nasıl yapabilirim anlatır mısın hocam çok lazım
AdminKP / Ayarlar/ Genel Konfigürasyonu/ Çerez (Cookie) Domaini => .forumdervis.com şekilde düzeltip kaydet.

Bu ayarın FTP de karşılığı inc/settings.php içinde $settings['cookiedomain'] = ".forumdervis.com"; dur kontrol et. Bu şekilde değilse düzenle ve kaydet.
Son olarak da tarayıcının cerezlerini temizle ve siteye giriş yap.
Sayfalar: 1 2