MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Dünkü Konu 1 Sene Önce İndex Almış Gözüküyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar benim forumda bazı konular eski tarihli indexleniyor mesela dünkü bir konu 6 temmuz 2013 diye indexlemiş ama başka bir konu 12 saat önce diye indexlenmiş neden böyle oluyor acaba?

Not: 2 gün önce tema değiştirdim.

Sorunu nasıl çözebilirim?
(27-06-2014, Saat:11:47)Bertinos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar benim forumda bazı konular eski tarihli indexleniyor mesela dünkü bir konu 6 temmuz 2013 diye indexlemiş ama başka bir konu 12 saat önce diye indexlenmiş neden böyle oluyor acaba?

Merhaba

Yardım şablonuna uyunuz.
(27-06-2014, Saat:12:16)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(27-06-2014, Saat:11:47)Bertinos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar benim forumda bazı konular eski tarihli indexleniyor mesela dünkü bir konu 6 temmuz 2013 diye indexlemiş ama başka bir konu 12 saat önce diye indexlenmiş neden böyle oluyor acaba?

Merhaba

Yardım şablonuna uyunuz.

Söylediğim gibi tema değiştirmeden önce bir sorun yoktu, eklenti falan da kurmadım yeni, daha ne ekleyebilirim ki şaşkın

Sadece postbit sola kaydırma eklentisi kurdum o kadar Melek - Masum
Arkadaşım Yardım Şablonunun Ne Oldugunu bilmiyormusun ? Yardım Şablonu Demek Sorununu Birdaha Yaz Demek Değil ,

Kod:
http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-kisilerin-dikkatine-konusu.html