MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mail gitmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,

Web site Site Adresi : demirkafa.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : mybb default eklentiler, daha eklenti kurmadım
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forum sitemde mybb mail ayarlarını girmem halinde bir türlü mail gitmiyor nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. Forumlardan felan araştırdım buldum bazı konular ancak işime yaramadılar.

Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

Bu cPanel mail ayarlarının olduğu bölüm http://prntscr.com/3tzxvi
buda yaptığım ayarlar http://prntscr.com/3tzxza
Warez içerik paylaşan forumlara destek verilmez.(diye biliyorum)
W@rez Paylaşanlara Destek Yok Diye Bir Kural Yok , Warez Tema Kullananlara Destek Yoktur .
Merhaba,

SMTP mail işlemcisi sunucunuzda doğru olarak kurulmamış olabilir ya da firmanızın smtp mailini kapatmış veya onun yerine php mail kullanıyorlardır. Siz MyBB'deki ayarlardan onu PHP Mail işlemcisi olarak değiştirin bakalım. Çünkü benim sunucumda da aynı sorun mevcuttu smtp ayarlarını doğru yapmama rağmen maillerde sorun yaşıyordum bunu PHP mail işlemcisi olarak değiştirince mail sorunum ortadan kalktı. Sizde bir deneyin bakalım belki smtp yerine php mail kullanıyordur sizin hosting firmasıda...

İyi forumlar.
(18-06-2014, Saat:14:37)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

SMTP mail işlemcisi sunucunuzda doğru olarak kurulmamış olabilir ya da firmanızın smtp mailini kapatmış veya onun yerine php mail kullanıyorlardır. Siz MyBB'deki ayarlardan onu PHP Mail işlemcisi olarak değiştirin bakalım. Çünkü benim sunucumda da aynı sorun mevcuttu smtp ayarlarını doğru yapmama rağmen maillerde sorun yaşıyordum bunu PHP mail işlemcisi olarak değiştirince mail sorunum ortadan kalktı. Sizde bir deneyin bakalım belki smtp yerine php mail kullanıyordur sizin hosting firmasıda...

İyi forumlar.

PHP Mail İçin Ek Parametreler?
bu kısıma ne girilecek hocam
Ek parametreler kısmını boş bırakacaksınız Gülümseme
(18-06-2014, Saat:16:41)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ek parametreler kısmını boş bırakacaksınız Gülümseme

PHP Mail de şu an dediğiniz şekilde yaptım ancak ulaşmadı.
Merhaba,
SMTP Portu: 587 yaparak denediniz mi?
Ayrıca mail adresinizi, [email protected] yerine info+demirkafa.com olarak yapmayıda deneyin.
Sayfalar: 1 2