MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema hazırlama Local host
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : angelofdeathfrmcom
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :-
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Ben tema hazırlıyordum ücretsiz hosting üzerinde fakat birden site çöktü ve ücretsiz hosting kaynaklı oldugunu düşündüm. bende LocalHost'da tema yapmaya karar verdim, anlamadıgım şu Localhost(wampserver)'da nasıl CHMOD Ayarlarını yapacagım,sql aktaracagım veritabanı vs. veya nasıl tema hazırlıyacagım bir website yapabilrm,benim forumun(angelofdeathfrm.com) site üzerinden başka angelofdeathfrm.com/tema örneğin böyle tema hazırlıyabilrmiym ? anlatırmısınız
Localhost'ta veritabanlarına ulaşmak için genelde localhost/phpmyadmin adresi kullanılır. Yine de başlangıçta internetten WAMP rehberlerine bakarak kolayca sorunlarına çözüm bulabilirsin.
Wamp yerine Easyphp kullanmani tavsiye ederim. Kurulumu ve kullanimi oldukca basittir. İnternette de bolca kaynak bulabilirsiniz Melek - Masum
böyle ugraşma subdomain aç yap çöker tabi ücretsiz öneri - Fikir subdomain kur mybb ne yapıyorsan yap örgn temadeneme.angelofdeathfrm.com
angelofdeathfrm.com ücretsiz hosting deil Gülümseme /// Konu kilitlenebilir Localhost kurdum