MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: X Gün Aktif Olmayan Kullanıcılara - (Seni Özledik) Mail Bildirimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
MyBB için X Süredir Online Olmayan Üyelere Otomatik E-posta Bildirim Eklentisi
Makale-Not Eklentinin ismi: Seni Özledik Plugin
Yapımcı Eklentinin Yapımcısı: LegosJedi
Çevirmen Türkçe Çeviri + 1.6.x Uyarlama : XpSerkan
Versiyon-Saat Eklentinin Versiyonu: 1.0.0
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Eklenti-Plugin Eklenti Uyumluluk: MyBB 1.4.x + 1.6.x + Yeni eklenti sistemine göre uyumlu hale getirilmiştir.
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
Açıklama-Detay Eklentinin Açıklaması: Bu eklenti sayesinde, Sitenizde X süredir aktif olmayan tüm üyelere, eklenti ayarlarında belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında otomatik E-posta bildirimi gönderilmesini sağlarsınız.

Bilgi-Kaynak Not: Eklentiden 2 çeşit piyasada mevcut fakat, değişen .php sürüm ve mybb eklenti yapısından dolayı çalışmıyorlardı. İstek üzerine eklentiyi yeni sisteme göre güncellemenin faydalı olacağını düşündüm..

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı .rar'dan çıkarın.
2)- FTP-Upload klasörü içindeki dosyaları forumun kurulu olduğu dizine , (index.php dosyasının olduğu yere) yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Plugin Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Admin KP. Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok X Gün Aktif Olmayana Otomatik E-posta Bildirimi Ayarları , kısmından eklenti ayarları yapıyor ve kullanmaya başlıyorsunuz.

5)+1 Admin KP. Sağ Ok Araçlar & Bakım Sağ Ok Sol Menüden Sağ Ok Görev Yöneticisi Sağ Ok Açılan sayfadan Sağ Ok X Gün Aktif Olmayana Otomatik E-posta Bildirimi aracından , eklentinin çalışmasını istediğiniz zaman ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Eğer hemen çalıştırmak isterseniz Versiyon-Saat ikonuna tıklamanız yeterlidir.
resim

Bilgi-Kaynak Önemli Not: Eklentinin stabil bir çekilde çalışıp E-posta gönderebilmesi için mail ayarlarınızın doğru bir şekilde yapılmış olması gerekir. Bazı sunucularda ''.php mail'' sistemi kapalı olduğundan dolayı mail gönderimi başarılı olmayacaktır. Eğer .php mail barındığınız sunucuda kullanıma kapalı ise, onun yerine ''SMTP mail'' ayarlarınızı doğru bir şekilde yaparak bu eklentiyi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Resim-Grafik Ekran görüntüleri:
resim

resim

Kaynak: Kaynak adresteki eklenti çalışmıyor bilginize !
Kod:
http://mods.mybb.com/view/we-miss-you-plugin

indir-download
X Süredir Aktif Olmayana Otomatik Mail Bildirimi Eklentisi İndir[attachment=1283]

Wrench Rar Şifresi: mybb.com.tr

Alıntı Kaynak: MyBB.Com.TR
Abi eline sağlık on numara bir eklenti ve eminim bir çok kişinin işini görecektir. Ama mailleri çok sık atıyor sanki Açık Ağızlı Gülümseme Mail kurbanı oldu gelen kutum Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme

Resimdekiler sildiklerimden sonra gelenler Açık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı GülümsemeAçık Ağızlı Gülümseme

resim
Hocam onları eklentiyi test etmek için yani çalışıp çalışmadığından iyice emin olmak için göndermiştim. Kusura bakma biraz fazla göndermişim Dil Çıkarma
Sağlam çalışıyormuş demek ki Süper Açık Ağızlı Gülümseme
Az kaldı sağlam bir cevap gönderecektim ki, mailler gelmeyi kesti. Ne deneme imiş arkadaş 15-20 tanede bana geldi. Açık Ağızlı Gülümseme Açık Ağızlı Gülümseme Bu arada eline sağlık abi. Süper
(14-06-2014, Saat:20:27)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam onları eklentiyi test etmek için yani çalışıp çalışmadığından iyice emin olmak için göndermiştim. Kusura bakma biraz fazla göndermişim Dil Çıkarma
Sağlam çalışıyormuş demek ki Süper Açık Ağızlı Gülümseme

Bilerek gönderdiysen sorun yok abi ben eklentide sorun var sürekli atıyordur diye attım o resmi. Sen test yaptıysan sorun yok yolla gelsin. Canın sağolsun senin, sileriz nolcak Gülümseme
Serkan hocam, bunda aynı anda gönderilecek mail limiti var mı?, aktifleştirince aynı anda 2000 mail atmaya çalışıp suspend yemeyelim.
Lazım uygulamaydı teşekkürler
serkan hocam banlanmış kullanıcılara gitmiyor değilmi e-posta
Sayfalar: 1 2 3