MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Master Tuş Webmaster T-Shirt Çalışması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sade renkleri seçtim ve sitem için tasarlamış olduğum t-shirt çalışmasını sizlere tanıtmak istiyorum.Yapmaktaki amacım bunu bastırıp yarışma ile bir düzü ödül eşliğinde dağıtmak olacak.
Sadece bu t-shirt değil yanında bir de mouse pad bastırmak amacım var belki barkdakta yaparım.

Siteme uygun mascot bulamadım ve bende sadeliği bozmamak için bir aslanı tercih ettim.
Şimdi sizlere fikirlerinizi soracağım.Ona göre yeniden şekillendirme yapacağım.Renk konusuna gelince bastırılırken zaten ayarlanır ama ben photoshop ta biraz uğraşarak koyu kırmızı,açık mavi,siyah ve beyaz renklerini tasarlayabilirim.Diğer renkler biraz göz yorucu oluyor çünkü.

Şimdi düşüncelerini paylaşmak isteyen var mı acaba?

resim
resim
tasarımlar yenilendi font uygun olmadı gibi font tavsiyesi verebilirsiniz.
Not: Bu tasarımlar sadece fikir amaçlıdır bunlar bastırılmaya bilir yorumlar ile en iyisini yapmaya çalışıyorum
Bana kalırsa logonu oturttuktan sonra yapmalısın bunu. Ayrıca büyük yazı ile webmaster değil master tuş yazmalısın, diğer türlü t-shortün anlamı kalmaz Melek - Masum
2 tasarım eklendi yeniden font tavsiyesi verebilirsiniz türkçe uyumlu olması lazım "ş" harfini desteklemeleri lazım
Kod:
sekiz.com
' da tasarım yarışması var bence katılmalısın Gülümseme
benim yaptıklarım basit 2-3 dk sürmeyen şeyler sence bunlarla yarışmak mümkün olur mu o tasarımlar çok profesyonel
Evet onlar daha profesyonel ama şahsen benim hoşama bu gitti oylama sistemi olduğu için de şansını denemeni tavsiye ederim
sanmıyorum daha çok yapılacak var biraz daha geliştirmem lazım kendimi