MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ForumExe Tipi Paylaşım Yapanlar Okusun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Öncelikle merhaba herkese,

Son zamanlarda hatta uzun zamandır artık ne siteyse forumexe tipi ranklar,temalar,postbitler aldı başını gidiyor. Millet habire aynı şeyleri, benzer şeyleri yapıp yapıp ya paylaşıyor yada satmaya kalkıyor. Bundan sonra forumexe tarzı rank,tema,postbit cart curt konularının açılması yasaktır...

Artık insanın içini baymaya başladınız. Kusura bakmayın ama birde ücretli satıyorsunuz sağdan soldan alıp...

Ayrıyetten;

(08-06-2014, Saat:22:35)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bana kalırsa esinlenerek yapılan çalışmaları yayınlamasın kimse. Orjinal fikir varsa göster kendini, yoksa boşu boşuna ne konu aç ne de bizi uğraştır..

Ayrıca şu versiyon olayını bazı arkadaşlar yanlış anlamış. Versiyon bir yapının bir üst sürümü çıktığında ona verilecek numaradır. Adam falanca rank v1 diyor. v2 dediğiyle v1 arasında hiç bir bağlantı yok. İsim bulma konusunda sıkıntı yaşadıkları için v2 deyip kestirip atıyorsalar eğer bana pm atabilirler. Oldukça iyi uydururum. Bu mesajı okuyan arkadaşlarda dikkat ederseler bu konuya hiç fena olmaz. Önceki bir çalışmayı geliştirerek yapılmamış bir çalışmayı versiyon dahiline almayın, aldırtmayın. İyi forumlar Melek - Masum

Herkese iyi forumlar.
MCTR Support Team
Gerekliydi
Bencede gerekliydi bu karar. Hatta nerdeyse artik kan cikacakti yok bunusen exe den editledin yok kendim 0 dan yaptim tek cikar yol bencede buydu.
Sonunda
Bana kalırsa esinlenerek yapılan çalışmaları yayınlamasın kimse. Orjinal fikir varsa göster kendini, yoksa boşu boşuna ne konu aç ne de bizi uğraştır..

Ayrıca şu versiyon olayını bazı arkadaşlar yanlış anlamış. Versiyon bir yapının bir üst sürümü çıktığında ona verilecek numaradır. Adam falanca rank v1 diyor. v2 dediğiyle v1 arasında hiç bir bağlantı yok. İsim bulma konusunda sıkıntı yaşadıkları için v2 deyip kestirip atıyorsalar eğer bana pm atabilirler. Oldukça iyi uydururum. Bu mesajı okuyan arkadaşlarda dikkat ederseler bu konuya hiç fena olmaz. Önceki bir çalışmayı geliştirerek yapılmamış bir çalışmayı versiyon dahiline almayın, aldırtmayın. İyi forumlar Melek - Masum
E, artık içimizi baydılar. Gerçekten nedir bu ForumExe sevdası anlamış değilim.
Böyle bir kararın alınması çok önemli, yani güzel olmuş..

Dediğin gibi sağdan, soldan alıntılar ile satmaya kalkışanlar, emek hırsızlığı yapmış oluyorlar.
Soru; ForumExe teması warez olarak sayılmakta değil mi?

-İyi Forumlar-
Zamanı Gelmişti İşn Cılkı Çıkmıstı.
aynen ama sevenler oldukça paylaşılırtahminimce bu konuyu görmez bir çok kişi Gülümseme

yinede bilgi için teşekkürler
Sayfalar: 1 2