MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kendimi Admin Grubundan Sildim Diyenler - [Çözüm]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kendinizi yanlış işlem sonucu admin grubundan başka bir gruba aktarmış olabilir, yada admin izinlerinizi/yetkilerinizi silmiş olabilirsiniz. Sorun değil işte size kapı gibi çözüm yolu...

Veritabanı üzerinden kendinizi tekrar süper admin yapabilirsiniz, nasıl mı? bunun için şu yolu izleyin..

phpmyadmin panelinden / veritabanına girip açılan sayfadan ''mybb_users'' tablosuna giriyorsunuz ve kendi kullanıcı adınızı bularak düzenle sekmesinden giriş yapıyorsunuz daha sonra ''usergroup '' karşısına 4 yazıyorsunuz..

Resim-Grafik Ekran görüntüsü:
resim

Tekrar yolu tarif ediyorum;

phpmyadmin den / veritabanına girin / ''mybb_users'' tablosundan / kullanıcı adınızı bulup düzenle butonuna basın ve ''usergroup '' karşısına 4 yazın.

Bu işlemi yaptıktan sonra eğer config.php dosyasında süper admin olarak ekli değil iseniz şu yolu izleyin: ./inc/confing.php dosyasından süper admin ID'sini kendi ID numaranız ile değiştirin..

Son olarak admin paneline erişim sorunu yaşıyorsanız şuradaki konudan çerez ayarlarını yaparak bu sorunu düzeltebilirsiniz..

AlıntıKaynak: www.mybb.com.tr
Teşekkürler yararlı bilgi. Ben forumu silip baştan kurmuştum bir keresinde Karizmatik Gülümseme
Teşekkürler Paylaşımlarınızı ÇooK SeviyorumGülümseme
Olay budur .
php my admine nasıl girecem sitemde ?
(05-02-2013, Saat:19:10)farukdag5412 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]php my admine nasıl girecem sitemde ?
eğer cpanel varsa cpanel den girebilirsiniz
cpane e giriş yaptıktan sonra burdaki gibi bir seçenek olması lazım okla gösterilen yer oraya bakabilirsiniz

resim
Teşekkürler