MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu Sonrası vB Stil Reklam Alanı Plugin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB için Konu Sonrası (ilk mesajdan sonra) vBulletin Stil Reklam Alanı Eklentisi
Makale-Not Eklentinin ismi: Konu Sonrası vB Stil Reklam Plugin
Yapımcı Eklentinin Yapımcısı: XpSerkan
Versiyon-Saat Eklentinin Versiyonu: v1.0
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Eklenti-Plugin Eklenti Uyumluluk: MyBB 1.6.x
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
Bilgi-Kaynak Eklentinin Açıklaması: Eklenti her sayfada, ilk mesajdan sonra reklam eklemenizi sağlar.

Eklenti benzerleri mevcut ancak, MCTR için ek bir reklam alanı ihtiyacımız olduğundan dolayı böyle bir çalışma yapma gereği duydum ve yapmışken paylaşalım dedik, belki bizim gibi başkalarınında ek reklam alanına ihitiyacı vardır diye düşündüm..

Kurulum-İnstall Eklentinin Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı .rar'dan çıkarın.
2)- ''FTP-Upload'' klasörün içindeki dosyayı, forumun kurulu olduğu dizine , (index.php dosyasının olduğu yere) yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Eklenti Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Son olarak, eklentinin ayarlarını yapıyor ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Dikkat-Uyarı-Kural Not: Bazı sitelerin temaları default dışı kodlandığı için eklenti fonksiyon kodunu temanıza eklemeyebilir. Bu sorunu çözmek için şu adımları uygulayınız..

Kullandığınız temanın / postbit ve postbit_classic şablonlarında en sona şu kodu ekleyin:
PHP Kod:
{$post['xs_post_reklam']} 

Resim-Grafik Ekran Görüntüleri:
resim

resim

indir-download
Konu Sonrası vB Stil Reklam Alanı Eklentisi İndir[attachment=1275]
Wrench Rar Şifresi: mybb.com.tr
Alıntı Kayak: MyBB.Com.TR
Sizi tekrardan sahalarda görmek güzel. Eski formunuzu bulmuşsunuz Gülümseme
Elineze Sağlık Teşekkürler Süper
Yorumlarınız için ben teşekkür ederim. (Geri dönüş için ısınma hareketleri bunlar.)
xpserkan sahalarda Süper Teşekkürler abi.
(05-06-2014, Saat:17:55)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yorumlarınız için ben teşekkür ederim. (Geri dönüş için ısınma hareketleri bunlar.)

Bu daha aşamalarsa geri dönüşünüz ortalığı yıkıp savuracak galiba Melek - Masum Melek - Masum Editörünüzü sabırsızlıkla bekliyorum ben Süper
Sonunda büyük usta dönüyor demek... Gülümseme
Seni tekrar aramızda görmek çok güzel...
Demekki o büyük Coder Bu Gülümseme Hoşgeldin Başkan
Sayfalar: 1 2