MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Websitem Nasıl Konuları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar,
Bu aralar çok sık açılan konulardan biri web sitem nasıl neler eklemeliyim tarzı konular.
Öncellikle buranın bir mybb destek sitesi olduğunu belirtmek isterim.
Ayrıca site tanıtım ve öneri almak için bir bölüm eklenmiş ki bu kurala uyan kimsecikler yok.
Web siteleriniz için fikir almak ve tanıtmak istiyorsanız site tanıtım bölümü var ne diye ayrıca konular açıyorsunuz.
Bence amaç fikir almak değil amaç reklam yapmak.
Bu yüzden biraz daha duyarlı olalım.
Reklam yapmak istiyorsanız gidin toplistler site tanıtım siteleri vs. yerlerde istediğinizi yazın ve önerinizi alın ama şu mybb destek sitesini reklam destek sitesi yapmayın...
Açılan konuları yetkililere bildiricem umarım silinirler.
İyi forumlar.
Peki Hocam Niçin Fikir , Öneri & Eleştirileriniz Kategorisi Açıldı ? Herkez Özgürce Konularını Açabilirler . Bende Sizi Bildiriyoum Bu Küstah Davranışınızdan Dolayı.
(02-06-2014, Saat:18:41)SkullzDe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki Hocam Niçin Fikir , Öneri & Eleştirileriniz Kategorisi Açıldı ? Herkez Özgürce Konularını Açabilirler . Bende Sizi Bildiriyoum Bu Küstah Davranışınızdan Dolayı.
Peki her türlü bildirime açığım.
Açtığınız kategori mybbdepo.com için istek öneri ve şikayet bölümüdür sizler için öneri bölümü değildir.
Kuralları okumadan üste çıkmanız yanlış.
İyi günler.
Birde Türkçe'mize özen gösterirsek sevinirim.Yaklaşık hayatınızın çeyreğini eğitimle geçiriyoruz ve herkes ile herkez i halen daha karıştırıyoruz lütfen şu kelimelere özen gösterelim.
Smyrna35, merhaba,

Hak veriyorum da, senin bu "herkes - herkez" kelimesine takılman ben kafama takıldı aslında.
Öneride bulunacağım, önce milleti değil kendinizi eleştirin, derim size.

Sizin yazım ve noktalama işaretleriniz de yanlışlıklar vardır elbet, okuduğum şu yazıda bile
"bildiricem" sözcüğü göze takılmıyor değil, kimsenin yazım yanlışını burada söylemeyin.
Birde Türkçe bizim dilimiz ve bunu kullanan kişileri de eleştirmemiz lazım.
İnsanlık hali her an herşey olabilir..

SkullzDe, sizin de böyle bir yorum atmanız yanlış olmuş biraz.
Daha yumuşak ve tatlı dil ile yorumunuzu yazabilirdiniz. Uyku

İyi Forumlar..
(02-06-2014, Saat:18:51)crawl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Smyrna35, merhaba,

Hak veriyorum da, senin bu "herkes - herkez" kelimesine takılman ben kafama takıldı aslında.
Öneride bulunacağım, önce milleti değil kendinizi eleştirin, derim size.

Sizin yazım ve noktalama işaretleriniz de yanlışlıklar vardır elbet, okuduğum şu yazıda bile
"bildiricem" sözcüğü göze takılmıyor değil, kimsenin yazım yanlışını burada söylemeyin.
Birde Türkçe bizim dilimiz ve bunu kullanan kişileri de eleştirmemiz lazım.
İnsanlık hali her an herşey olabilir..

SkullzDe, sizin de böyle bir yorum atmanız yanlış olmuş biraz.
Daha yumuşak ve tatlı dil ile yorumunuzu yazabilirdiniz. Uyku

İyi Forumlar..
Ben noktalama işaretlerine bir şey diyemem.
Sadece bunca yıl diyorlar herkez değil herkes diye yazılır.Bu ince ayrıntıyı sevmediğimi bilen bilir.
Başkalarınada sorabilirsiniz ben kişiye özel muamele yapmıyorum.
Hatasız kul olmaz ama öğrenmeyen kul olur bende nasıl yazılacağını gösterdim.
Alıntı:aklaşık hayatınızın çeyreğini eğitimle geçiriyoruz ve herkes ile herkez i halen daha karıştırıyoruz lütfen şu kelimelere özen gösterelim.
Yorumumdada bireysel konuşmadım geçiyoruz karıştırıyoruz gibi cümleler ile belirttim sadece o değil hepimiz o hataları yaptık bu yüzden çoğul konuşuyorum dikkat ettiyseniz.
Umarım demek istediğimi anlamışınızdır.
Öneri & fikir forumu, mybb ve mybbdepo.com için açılmış bir bölümdür. Genel fikir alış verişi olarak sanan çok kişi var, aynı sorunu mybb.com.tr sitesinde yaşıyorduk fakat, ben orada açılan konuları direkt siliyordum.
Forum açıklamasında mybb ve mybbdepo.com hakkında , yazdığı halde insanlar detaylara ve kurallara bakmadan inadına bu tür davranışları sergiliyor.
[attachment=1276]
Sonra, ben ne yaptım deniyor ya da vay efendim konum neden silindi veya neden konum kapatılıp çöpe taşındı deniliyor.
Ah benim güzel ülkemin güzel insanı, ne zaman detaylara ve kurallara özen göstereceksin..
Bence bu forumunda bir kitlesi var ve demekki bu kitle Genel fikir alış verişi forumuna ihtiyaç duyuyor.
Sonuçta bu kitlenin de geneli mybb içerikli olmasada sormak istediği soruları oluyor.Fikir alış verişinde bulunmak istiyor.

Bu tür konuların bu forum içinde paylaşılmasına karşı çıkmanın 2 nedeni olabilir.

1-)Bu forum sadece ama sadece destek vermek için kuruldu.Geriye kalan mybb dışı içeriklerin tamamına karşı.
2-)Genel kitlenin ne istediği ön planda değil,ihtiyaçları pek önemsenmiyor.

Bence bu iki neden de var.Fakat yinede yöneticilerin kararına saygı göstermek gerekir.