MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Sitemi Yeni Siteme Taşıdım Sayfa Kötü Oldu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Es-Selamu Aleykum Arkadaşlar..!!
Daha Evvelki Forum Sitemi Yeni Aldığım Domaine Taşıdım , Ama Site Çok Berbat Oldu , Hatalar Veriyor , Forumunuzda Nasıl Yapılması Gerekir Diye Aynen Uyguladım Ama Şuan Sorunlar Yaşıyorum , Lütfen Yardımcı Olur Musunuz , Benim Az Çok Bilgim Var Ama Bir Türlü Yapamadım , Bilginizi Paylaşır Mısınız . Resimle Sizlere Göstereyim Belki Anlarsınız ..

Sitemizin AnaSayfa Resmi :
resim

Sitemizin Admin Paneli Resmi :
resim

Lütfen Arkadaşlar Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim , Nasıl Düzeltebilirim ....!!
siteni code taglari içinde yaz
Linki Yazayım Ama Ftp Bilgilerini Veremem , Siz Bilgi Yoluyla Anlatsanız Ben Çözerim ..
Sitemizin Adresi Budur :

Kod:
www.ilmulhavas.com
Hocam ;

/inc/functions.php
/inc/class_session.php
/inc/class_session.php
/global.php
/portal.php

Dosyalarının Sürüme Uygun Olanını Bulun.

Sonra FTP'deki Yukarıdaki dosyaları tek tek silin ve Sürüme uygun yukarıdaki Dosyaların yenisini atın fakat silmeden üstüne atmayın sildikten sonra yenilerini yükleyin. Plugin yönetiminden Google seo ayarlamalarını yapın.
Hocam Dediğiniz Gibi Yaptım Ama Olmuyor , Halen Sorunlu Ve Hata Veriyor ..

Hocam Ben Pro Paket v5 Kullanıyorum Ve Forumdan Tekrar Pro V5 Paketi İndirdim Ve Ftp'den Dediğiniz Dosyaları Sildim Ve Tekrar Bu Paketin Dosyalarını Yükledim Ama Olmuyor , Hocam Nasıl Yapabilirim ...
Ayrıca Hocam Bizim Foruma Ben Google Seo'yu Daha Kurmamışım , Bu Forumu 1 Aydır Açmışım ...
Hocam Gerçirme işlemini yaparken herhangi bir işlemi unutmus ve ya yapmamış olabilirmisiniz.
Vallahi Hocam Bilmiyorum ki , Ben Ftp'den Tekrar Dosyaları Yükledim Ve PhpMyAdminden SQL Dosyalarınıda Ekledim Velakin Forum Kötü Oldu , Dedim Belki Sorunsuz Çalışır Ama Elimden Bir Şey Gelmiyor , Canımız Sağolsun , Ancak Forumu Sileyim Tekrar Kurayım , Bir Şey Soracağım Hocam Ben Forumu Silip , Tekrar Kursam Ama SQL Dosyalarından Hangilerini Yüklesem ki Tekrar Forumumda Konularım Olabilir mi ...
(08-06-2012, Saat:16:32)DuMaNBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Vallahi Hocam Bilmiyorum ki , Ben Ftp'den Tekrar Dosyaları Yükledim Ve PhpMyAdminden SQL Dosyalarınıda Ekledim Velakin Forum Kötü Oldu , Dedim Belki Sorunsuz Çalışır Ama Elimden Bir Şey Gelmiyor , Canımız Sağolsun , Ancak Forumu Sileyim Tekrar Kurayım , Bir Şey Soracağım Hocam Ben Forumu Silip , Tekrar Kursam Ama SQL Dosyalarından Hangilerini Yüklesem ki Tekrar Forumumda Konularım Olabilir mi ...

Dediğiniz işlemi yaptım ben hocam konular gozukuyordu fakat gırdıgınde gozukmuyor halada aynı hata mevcut ama kurtarabıldıklerımı kurtardım ö.m , kullanıcılar , stats falan onları sızde alın bence.