MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Editör Problemi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.donanimservisi.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.13
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
  1. Gelişmiş Hızlı Cevap Plugin, Google SEO, Genel Bakış, Registration Security Question, Resim Yükleme Eklentisi, Stop forum spam plugin

Hata-Sorun Sorun açıklaması : Forumun default Mesaj editöründe yazı tipi, yazı boyutu, ifadeler bölümü görünmüyor.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim
Headerin Clude Şablonunu Orjinale Çevir.
(26-05-2014, Saat:20:35)likev1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Headerin Clude Şablonunu Orjinale Çevir.

Bu cevap çoğu hatada veriliyor şablonu orj. çevir fakat oldukça tehlikeli bir cevap. Eğer bir eklendi o şablonda değişiklik yapmışsa o değiişiklikler silinecektir. Misal MyAlerts eklentisi yüklemiş daha sonra bu hatayı aldı orj. çeviriyor. Bu sefer de alert çalışmıyor. Sıkıntılı bir durum bu Melek - Masum

Editörün çıkmama sebebi yüksek ihtimal ile prototype ve jquery çakışması. Forumda çakışmalar ile ilgili konular olacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Arama yapın sonuç çıkmaz ile dönüş yaparsınız farklı şekillerde yardımcı olmaya çalışırız Melek - Masum
Merhaba,
Şöyle yapabilirsiniz.
Headerinclude şablonunu orjinale çevirdiğinizde sorun düzeliyorsa şablondaki kodları tek tek silerek sorunu oluşturan kodu bulabilirsiniz.
Eğerki myalerts eklentisi yüklü ise bazen popup kodu yüzünden bu hata meydana gelmektedir.
Headerinclude şablonundan kaynaklanmıyor problem orjinale çevirdim default temada görünürde problem çıkmadı ama fortress temayı bozdu.

Problemimin aynısı denedim ama sonuç değişmedi.

http://mybbdepo.com/jquery-cakismasi-mes...onusu.html
Editor.js yi değiştirmeyide denedim sorun düzelmedi.
Sorun temanızla alakalı büyük ihtimal bir kod ile çakışma var ve bunun sonucunda editör butonları çıkmıyor.
Temanızı güncellemeyi deneyiniz.Belki ondan kaynaklanıyor olabilir.
Yakın zamanda oldu bu problem ama zamanına tam dikkat etmedim. Default temada da aynı problem var.
Sayfalar: 1 2