MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anime Rank Denemem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Anime Rank Denemem Hakkındaki Görüşlerinizi Almak İstiyorum.LEVELLİ Olucak Haberiniz Olsun Beğenirseniz Setini Yapıcağım.
resim
Merhaba,

Rank seti oldukça güzel olmuş sadece kullanıdğınız şu anime kızını birazcık küçültünüz mü çok güzel bir set ortaya çıkacaktır.Elinize sağlık,kolay gelsin paylaşım yapacaksanız psd dosyasınıda vermeyi unutmayın derim başı arkadaşlarımız unutuyorlar hatırlatayım dedim Gülümseme

İyi forumlar.
(22-05-2014, Saat:22:06)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Rank seti oldukça güzel olmuş sadece kullanıdğınız şu anime kızını birazcık küçültünüz mü çok güzel bir set ortaya çıkacaktır.Elinize sağlık,kolay gelsin paylaşım yapacaksanız psd dosyasınıda vermeyi unutmayın derim başı arkadaşlarımız unutuyorlar hatırlatayım dedim Gülümseme

İyi forumlar.
Teşekkürler.PSD yi Unutmam.
Huseyin abi cok iyi ifade etmis bencede harika bir rank seti olacak
Karakterlerin kesik çıkmamasına dikakt et. Çok göze batıyor diğer türlü. Karakteri çevreleyen yapraklar seçilmiyor. Onlarında rengini değiştirebilirsin. Eline sağlık güzel ranklar. Eğer render lazım olursa yardımcı olabilirim Melek - Masum