MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu tip stili nasıl yapabilirim?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Arkadaşlar bu tip "Kutu Seç" kısmını nasıl yaparız?

FTP gerektirmeyen yolu var mıdır?
Hocam bu MyBB.Biz temasının stili kimsenin vereceğini sanmam, elimde tema ve kodlar mevcut ama kullanmıyorum.

FTP gerektirmez sadece CSS kodlarında bir kaç oynama ile halledilebilir.

(Şablona Uyunuz!)
Tamam bu stil olmuyor ise o CSS kodlarını lütfen verebilir misiniz? Repinizi eksik etmem.
Stil olmuyor gibi bir durum yok. Sadece emek hırsızlığı olur, adam onu yazmış senin bunu 1 saniyede alıp sitene eklemen ayıp olur.

CSS kodlarınıda dediğim gibi veremem, bunu sadece bir REP için yapamam, emek hırsızlığı olur.
(20-05-2014, Saat:19:12)crawl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Stil olmuyor gibi bir durum yok. Sadece emek hırsızlığı olur, adam onu yazmış senin bunu 1 saniyede alıp sitene eklemen ayıp olur.

CSS kodlarınıda dediğim gibi veremem, bunu sadece bir REP için yapamam, emek hırsızlığı olur.

Yok yok, kardeşim ben o MyBB.Biz stilini yapıyım demedim ki? Sadece kodunu ver ben kendim yapıcağım anlamında dedim. Hem de benim elimde stili bile yok.
Merhaba,

Direk resimdeki gibi siz yapabilirsiniz ya da yapan kişiden rica edebilirsiniz. Eğer siz yapmak istiyorsanız alağıdaki bağlantıdan fikir alabilirsiniz.

http://ustaderslik.com/konu/CSS3_Select_...C5%9Ftirme

iyi forumlar..
Peki bu kodları nereye ekleyebilirim?
(20-05-2014, Saat:18:55)#Criss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamam bu stil olmuyor ise o CSS kodlarını lütfen verebilir misiniz? Repinizi eksik etmem.

Burada destek veren hiç kimse karşılığında birşey beklemiyor. Diğer sitedeki gibi rep ile çalışmıyoruz kısacası. Verilen cevap işini gördüyse gönülden verirsin rep'i diğer türlü kimsenin rep ile işi yok burada, vestil kodları css dosyasına eklenir herhangi bir alternatifi yoktur. Kısacası global.css'e ekleyeceksin.
Sayfalar: 1 2