MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forumexe Teamsı | 1 e 1 | Ücretsiz | Lim10Ata
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Tema Yapımcısı ; Lim10Ata
Tema İsmi ; Lim10Ata | Forumexe Convert | PixelLimon
Tema Durumu ; Sorunsuz

resim

resim

resim

resim

İndirme Linki ;

https://mega.co.nz/#!gkEmiBRJ!_kBDaFdhMc...WJ3VCECs7c

Footerin Değiştirilmemesini Rica Ediyorum.

Ayrıca Tema Yaptırmak İsteyenler ;

Skype ; [email protected]
Veya Milon5.comdan Lim10Ata nickli kullanıcıya Ö.m Attınız.
ne tama imiş arkadas aynı temadan 5 defa acıldı
Zaten ılgılı konun vardı ordan paylasabılırsın 3. oldu bu forumexe teması Gülümseme
Ey yakın teması bu
önceki konuyu güncelleyebilirdiniz.Tekrardan açmaya gerek yoktu.
(19-05-2014, Saat:12:33)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ne tama imiş arkadas aynı temadan 5 defa acıldı

Katılıyorum.

Ayrıca bu tema için sürekli tartışmalar vs. çıkıyor , tema niye bu kadar ilgi çekiyor anlamış değilim , 4 4lük bir temada değil bundan güzel ücretsiz temalarda ücretli temalar mevcutken nedir bu sevda anlayamadım.
Bu temayı satıyormusunuz dağıtıyormusunuz karar verin.Ona göre konunuzu düzenleyecem.
(19-05-2014, Saat:16:01)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu temayı satıyormusunuz dağıtıyormusunuz karar verin.Ona göre konunuzu düzenleyecem.

Dağıtıyoruz hocam ilk başta ücretliydi milon5in açılmasına özel dağıtıyorum.Bu önceki temaya göre az daha yenilikli

(19-05-2014, Saat:13:47)KaptaN_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(19-05-2014, Saat:12:33)ArseniC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ne tama imiş arkadas aynı temadan 5 defa acıldı

Katılıyorum.

Ayrıca bu tema için sürekli tartışmalar vs. çıkıyor , tema niye bu kadar ilgi çekiyor anlamış değilim , 4 4lük bir temada değil bundan güzel ücretsiz temalarda ücretli temalar mevcutken nedir bu sevda anlayamadım.

Hocam bence çok iyi bir tema değil ama söz konusu forumexe Göz kırpma
Sayfalar: 1 2