MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb tema fakiri mi ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Selamlar öncelikle. Tam 2 haftadır koskoca 3-4 destek sitesinde istediğim gibi bir tema bulamadım. Zaten 2 site destek vermeyi neredeyse bırakmış. Denediğim çoğu tema hatalı, kayma yapıyor vb. açıkcası ücretli olanları da pek beğenmedim. Ben aradım taradım bulamadım. Bana önerebileceğiniz akvaryum ile ilgili bir tema var mı acaba ? Ücretli de olabilir ama makul bir fiyat söylerseniz sevinirim.
MyBB forum temasını ele alıp editleyerek balıklarla ilgili resimler ile editleyebilirsiniz.
Şahsen çok fazla bir bilgiye sahip değilim bu konuda. Sizin dediğiniz yol en sağlamı lakin çok zamanımı alır.
Başlığınıza göre sanırım bazı temalar hariç , evet onlarlada baya uğraşmak gerekiyor.
İşte ben o hariç leri bulamadım.
Genellikle ücretli temalar daha güzel oluyor diğer temalar kişiselleştirme ile çok güzel hale geliyor Süper
(18-05-2014, Saat:22:27)atomcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genellikle ücretli temalar daha güzel oluyor diğer temalar kişiselleştirme ile çok güzel hale geliyor Süper

Katılıyorum. Ayrıca sağlam kafa temasını veya pro v9 temasını editleyerek güzel görünümler elde edebilirsiniz.
MyBB tema fakiri değil, temalara harcanan emeğe karşı fakirlik söz konusu demek en doğrusu olacaktır. (Ne demek istediğimi herkes anlamıştır.)
Sayfalar: 1 2