MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Basit Premium Rank Seti 1.5 tl
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
25 dk kadar süren ama paket olarak görselini hazırlarken fark ettiğim bir kaç hatayı gidermeyle yaklaşık 60 dk süren bir çalışmamı satıyorum.Acilen paraya ihtiyacım olduğu için ucuza satıyorum hem basit hem kullanışlı 1.5 tl sadece

resim
Ödeme Yolları: PayPal Yada Vodafone Mobil Bakiye Transferi(nasıl yapılır hiç bilmiyorum tercih paypal).
Satış adedi: İhtiyacı olan herkese 1.5 tl bağış karşılığı verilir.
Destek: 1 hafta destek verilir.
Boyutları: 148x38
Rank Adedi: 10
Rankların isimleri: kurucu,admin,silver,gold,moderator,üye,yeni
üye,destek,grafiker,cezalı

Dediğim gibi acilen paraya ihtiyacım olduğu için satmaya çalışıyorum bir kampanya var indirimli alan adı almak istiyorum 10 tl ye düşmüşken Açık Ağızlı Gülümseme

Umarım beğenirsiniz
Çok Güzel Olmus Gerçekten.Bazıları Gibi Basit Rankları 10 Tl'ye Satmamanız ve Bu Kadar Ucuz Olması Çok İyi.
10 liraya alan adı hangi site ?
.net alan adı kampanyası var yarın bitiyor
Hayırlı satışlar almak isterdim fakat fakirlik Açık Ağızlı Gülümseme, hayırlı satışlar Gülümseme
1.5 tl Açık Ağızlı Gülümseme anlıyorum ödeme yolları çok olmamasıda sıkıntı mobil transferi yada paypal herkeste yok bende de 35 krş var bütün gün bu parayla geziyorum halinden gayet iyi anlıyorum bim de olmasa napacaz Açık Ağızlı Gülümseme
(18-05-2014, Saat:15:39)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1.5 tl Açık Ağızlı Gülümseme anlıyorum ödeme yolları çok olmamasıda sıkıntı mobil transferi yada paypal herkeste yok bende de 35 krş var bütün gün bu parayla geziyorum halinden gayet iyi anlıyorum bim de olmasa napacaz Açık Ağızlı Gülümseme

Mobil'de para varda olmasına bende nasıl atıcağımı bilmiyorum, bilsem alıcam özelden konuşalım isterseniz birde Açık Ağızlı Gülümseme
Gerek yok anlaşılan pek alıcı olamayacak 1 haftaya alıcı olmazsa paylaşırım yeni bi tema çiziyorum onu bitirmemiş lazım
Sayfalar: 1 2