MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kullanmak serbestmi ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Kod:
http://securehatz.com/konu-wmaraci-temasi-mybb-uyarlama-has-konu.html

warezmi bu
vBulletin Teması Bu . Heralde WMARACİ'na Ait Değil. Eer Onlar Tasarladıysa W@rez olur . Ama Sana Tavsiyem Ne KAdar 13 Yaş Altı Çocuk , Hırsız , Üç Kağıt'çı Herif Varsa O Sitede.Din İman Yok Hiçbirinde.Herkezin Temalarını Emeklerini Çalıp Emek Hırsızlıgı Yapıyorlar.Onların Uyarladıgı Birşeyi Kullanma Bence.Kul Hakkına Giriyor Onların Yaptıgı.Eğer Sadece vBulletin Uyarlama İse WmAraci'na Ait Deilse Kullan.
Uygulama bana aittir yazıyor uygulanmış gibi
Uyarlama Herşey Bana aittir.

Yazıyor şimdi tekbi cevap lazım

warezmi değilmi değilse edit atarak kullanıcam
bende merak ettim bana da lazım tema
Ben bakıyorumda warez demiyor kimse paylaşılan yerlerde
(17-05-2014, Saat:22:43)Saint Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben bakıyorumda warez demiyor kimse paylaşılan yerlerde

En iyisi mail atıp sormakSüper
Merhaba,

Tema vblulletin sistemi için yapılmış bir tema olsaydı warez olarak nitelendirilebilirdi. Fakat tema vblulletinden mybb'ye convert edilmiş buda warez kapsamına girmeyecektir.

Lakin, bu tarz sitelerden indirdiğiniz tema,eklenti,dosyalar güvenli değildir, wareze düşüren adam babasının hayrına yapmıyor o işi bunu bilmenizi isterim.Kullanmak sizin elinizde fakat o temayı kullanıpta burada destek alamayacağınızı belirtmek isterim.

Bazı uyanık arkadaşlarımızda yok değil hani warez tema kullanıp destek alırken default tema yapıyorlar desteklerini alınca warez temayla devam ediliyor bilmiyorlar ki biz diğer temayıda bulabiliyoruz Göz kırpma

İyi forumlar.
Sayfalar: 1 2