MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Sorun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resimSite Adresi : http://dsbforum.byethost6.com
resimMyBB Sürümü : 1.6.9
resimKurulu Eklentiler : Hiç Yok.
resimSorun açıklaması : Temada Sorun Var.
resimHata Ekran Görüntüsü :
resim
resim
Hocam sorununuzu anlıyamadım eğer o çıkmayan resmi diyosanız site linki verirseniz yardımcı olabilirim ayrıca kurallara uymuyosunuz yardım şablonlarına göre konu açmanız gerekiyor
Şablona uymayana destek vermiyoruz ünlem
(08-05-2014, Saat:15:27)weqale34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorununuzu anlıyamadım eğer o çıkmayan resmi diyosanız site linki verirseniz yardımcı olabilirim ayrıca kurallara uymuyosunuz yardım şablonlarına göre konu açmanız gerekiyor

Kardeş K.b Forumda Yeniyim Ama Mesela Konu Açıyorum İçinde Yazdığım Yazılar Beyaz Olduğu İçin Görünmüyor Tema Sorunlu Bunu Nasıl Çözebiliriz Diye Sormuşum.
(08-05-2014, Saat:15:32)xChaoos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-05-2014, Saat:15:27)weqale34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam sorununuzu anlıyamadım eğer o çıkmayan resmi diyosanız site linki verirseniz yardımcı olabilirim ayrıca kurallara uymuyosunuz yardım şablonlarına göre konu açmanız gerekiyor

Kardeş K.b Forumda Yeniyim Ama Mesela Konu Açıyorum İçinde Yazdığım Yazılar Beyaz Olduğu İçin Görünmüyor Tema Sorunlu Bunu Nasıl Çözebiliriz Diye Sormuşum.

Şablona uyunuz diyoruz. Kuralları okumadığınız nereden belli. Okuyun kuralları orada gereki herşey var. Konunuzu düzenleyin daha sonra yardımcı olalım. Diğer türlü isterseniz bin mesaj atın sorunuz cevaplanmayacak Melek - Masum
(08-05-2014, Saat:16:46)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-05-2014, Saat:15:32)xChaoos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Şablona uyunuz diyoruz. Kuralları okumadığınız nereden belli. Okuyun kuralları orada gereki herşey var. Konunuzu düzenleyin daha sonra yardımcı olalım. Diğer türlü isterseniz bin mesaj atın sorunuz cevaplanmayacak Melek - Masum
Güncelledim Konuyu Kardeş..
Temayı aktifleştirin inceleyelim. Ve sorunu tam olarak yazarsanız çok iyi olur. Resimden anladığım ilkinde taşma var 2.sinde de resim çımıyor Melek - Masum
(08-05-2014, Saat:17:52)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Temayı aktifleştirin inceleyelim. Ve sorunu tam olarak yazarsanız çok iyi olur. Resimden anladığım ilkinde taşma var 2.sinde de resim çımıyor Melek - Masum
Temayı Aktifleştirdim.
Sayfalar: 1 2