MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Portal Sayfası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar siteme girdiğim anda portal.php sayfası açılıyor . Fakat ben bunu istemiyorum. İlk olarak forum sayfam açılsın istiyorum.

Site ismim: http://www.forumrose.com buraya tıklayınca portal.php'ye yönlendiriliyor bunu nasıl engelleyebilirim.
hocam ftp'den .htacces'in içinde şu kodu aratınız
Kod:
DirectoryIndex portal.php index.php
varsa siliniz aklıma bu geldi isterseniz bi deneyin
Admin Panelinde Forum Ayarlarından Düzenleyebilirsin
(06-05-2014, Saat:17:49)weqale34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam ftp'den .htacces'in içinde şu kodu aratınız
Kod:

Öyle bir kod yok .htacces'te.

ADMİN PANELİ FORUM AYARLARINDAN DERKEN TAM OLARAK NEREYE BAKMAM GEREKLİ.
(06-05-2014, Saat:18:30)kumgolu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-05-2014, Saat:17:49)weqale34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam ftp'den .htacces'in içinde şu kodu aratınız
Kod:

Öyle bir kod yok .htacces'te.

ADMİN PANELİ FORUM AYARLARINDAN DERKEN TAM OLARAK NEREYE BAKMAM GEREKLİ.

Merhaba kumgolu, şu an evde olamadığım için size tam bilgi veremeyeceğim ama forum ayarlarına göz atarsanız sorunu çözebilirsiniz. Ama asıl takıldığım yer normalde açılış sayfası portal değildir, forum sayfasıdır. Bu da sizin portalı herhangi bir yolla açılış sayfası yaptığınız anlamına geliyor yani kendinizde biliyor olmalıydınız.

Saygılarımla, iyi forumlar.
Şöyle bir durum var. Ben gerekli ayarlamaları yaptım portal.php sayfası açılıyor fakat tek seferliğe mahsus.Yani 1 IP adresinden bir defa portal sayfasına yönlendiriliyor daha yönlendirilmiyor. Ondan sonra anasayfa ya tıkladığında forum geliyor yine.

SvMedeT İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
Merhaba,
Türkçe çeviri linkini ekleyiniz.Aksi halde destek alamazsınız.
Çeviri Linkleri eklendiği anda konu açılacaktır.