MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ek Grup Resimleri Sorunu - Ranklar Arasındaki Boşluklar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Site Adı : Hilesaati.com

Kurulu Eklentiler 10 dan dazla

Sorun Açıklaması : rankların arasında boşluk var konularda çok çirkin duruyor plugn konusu altına yazdım yetkılıler bakmadı yüce allahın rızası ıcın artık bı bakın be ?

Deneme olarak http://hilesaati.com/uye-panelink.html (bu profılı)

http://hilesaati.com/konu-cold-hack-sade...86#pid1178 {buda konu gosterımı)

profılde aten en bastakı rankın arasında dev gıbı bı bosluk onu ve altındakı rankların arasındakı boslugu sılemıyorum butun sıtelerden ogeyı denetle dıyerek tek tek ugrastım olmadı

ekgrup resımlerı plugn konusunun altına tam 10 gun once yazdım
Adabını düzeltmelisin. Buradaki kimse sana hizmet etmek zorunda değil. Cevap verir vermez orayı sorgulamak sana düşmez. Cevap verirlerse iyi dileklerini iletirsin, vermezler ise susar beklersin. Yapacağın iş bu kadar basit.

Konu başlığını da düzenlemezsen kimse mesaj atamayacak Melek - Masum
benım adabım normalde duzgun fakat ben baska destek sıtesıne gıttıgımde bızım dıl paketımızı yukleyın yoksa destek vermeyız dıyorlar ? ben bu sıteden ındırdım yaptım. Bedava dıye oluyor ıste bunlar sonra neden mybb neden vbulletin gibi gelişmiyor diyorlar gelişmez tabi görüş açısı farklı cünkü. senın de demın dedıgın gıbı 'Buradaki kimse sana hizmet etmek zorunda değil. Cevap verir vermez orayı sorgulamak sana düşmez. Cevap verirlerse iyi dileklerini iletirsin, vermezler ise susar beklersin. Yapacağın iş bu kadar basit.' Bedava olunca böyle oluyor işte. destek ekibi destek verir.vermesını rıca ettım gectıktıler bu yuzden konu baslıgını bu sekılde actım. hata bizde zaten kusura bakma TShujin
Team bilgilerini gönder bir bakayım Melek - Masum
hosttan kaynaklı bır sorunum var dun turkıyeden kaynaklı bır sorun oldu host da benı zombı algılayaıp mac ban attı duzelttık dedı fakat ne host sıtesıne nede kendı sıteme gırebılıyorum.bende mobılden baglanıyorum sıteme gundur

söyledık ıcın kusura bakmayın yanlısım varsa lutfen duzeltın
Sen bana bağlan öyle bakalım.
139 281 326
vqw277
(24-04-2014, Saat:05:50)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sen bana bağlan öyle bakalım.
139 281 326
vqw277

Tamam
Sorun tarafımca çözülmüştür. Konu kilitlenebilir Melek - Masum
Sayfalar: 1 2