MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Basit Header Tasarımı Yapımı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Mergaba arkadaşlar. Bugün bir dersle daha karşınızdayım.Bu dersimde basitçe header tasarımı yapmayı anlattım. Elimden geldiğince yazdığım CSS kodlarını açıklamaya çalıştım. Ders istek konusunda 2 part yapacağımı söylemiştim fakat elimde olmayan sebeplerden dolayı tek part ahlinde yayınlamam gerekti. Umarım yararlı olur. Yorumlarınızı eksik etmeyin, hatalarım varsa bileyim ki daha rahat videolarla buluşabilesiniz Dil Çıkarma Herkese kolay gelsin Melek - Masum

Yerin dibi not: Az önce paypala baktım mikrofon için 1tl bile gönderen olmamış Aglamak

Eline emegine saglik abi anlatimlarin cok iyi Süper
Teşekkürler Gülümseme Süper
Teşekkürler
Bu aralar para sıkıntım olmasa canınız sağolsun mikrofon dediğiniz nedirki ama parayı bulayım anında alacağım kusura bakmayın hocam , çok teşekkürler Melek - Masum
(22-04-2014, Saat:13:25)KaptaN_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu aralar para sıkıntım olmasa canınız sağolsun mikrofon dediğiniz nedirki ama parayı bulayım anında alacağım kusura bakmayın hocam , çok teşekkürler Melek - Masum

Düşünmeniz yeterMelek - Masum Aslında dailymotionda videoları ücretlendirme kısmı var. Video başına 1 - 2 tl alsam yeter de artar bile ama herkeste kredi kartı olmadığı için vazgeçtim Melek - Masum

Açıkçası vereceğiniz cevaplara sadece teşekkürler eline sağlık vs. yazacaksanız teşekkür butonuna tıklasanız yeter. Yorum atacaksanız biraz daha eleştirel ve yönlendirici olmanızı isterim Melek - Masum
En Basiti Bile 46 dk İse En Profesyoneli Kim Bilir Kaç Aydır
(21-06-2014, Saat:17:18)ThE_PiSiKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]En Basiti Bile 46 dk İse En Profesyoneli Kim Bilir Kaç Aydır

Yine pek fark olmaz o sürede. Ne kadar profesyonel bir tasarım yapacağın, senin hayal gücüne kalmış. Zaten basit diye çekilen header bile biraz uğraşılsa "en profesyoneli" oluverir.
Sayfalar: 1 2