MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Kayma Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar aşağıda resimde de gördüğünüz gibi forumda kayma var ve nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum...

resim
hangi tema bu ayrıca site adresinizi verin birde ücretlimi
(15-04-2014, Saat:16:19)ßyßilæl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hangi tema bu ayrıca site adresinizi verin birde ücretlimi

Evet tema ücretli ancak temayı Türkçeleştirmeye yeni başladım. Bitince aktif etmeyi düşünüyorum. Tema demosuna buradan, siteme ise buradan ulaşabilirsin.

Temayı alalı 3 gün oldu. Ancak yeteri kadar yabancı dil olmadığından sorunu burada halletmek istedim.
w@rez temalara destek yok.
(15-04-2014, Saat:19:53)xGhos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]w@rez temalara destek yok.

Yazımı okumadığın temaya warez demenden belli. Bu cevaptan sonra yardımda etseniz umurumda değil.

LÜTFEN ÜYELİĞİMİ SİLİN. !!!!!!!!!
(15-04-2014, Saat:23:51)olesore Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-04-2014, Saat:19:53)xGhos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]w@rez temalara destek yok.

Yazımı okumadığın temaya warez demenden belli. Bu cevaptan sonra yardımda etseniz umurumda değil.

LÜTFEN ÜYELİĞİMİ SİLİN. !!!!!!!!!

Arkadaşın yaptığı hoş birşey değil fakat sizinde bir kişinin yaptığı işi herkese mal etmeniz biraz acımasızca. Konunuzu
 Bkz: http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-kisilerin-dikkatine-konusu.html 
konusuna göre düzenlerseniz gerekli yardımı seve seve yaparız. Kimse yardım etmez ise bana pm ile iletişim bilgilerini gönder bizzat ben bakarım Melek - Masum
Web site Site Adresi : http://goo.gl/lmD4zP
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.12
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Arkadaşlar aşağıda resimde de gördüğünüz gibi forumda kayma var ve nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Tema warez değil. Yardımcı olursanız memnun olurum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
resim
Merhaba,
Lisans dosyanızın fotoğrafını konuya ekleyiniz.Warez değil diyince inanmamız pek mümkün değil.