MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MURATV5 RANK SETİ
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kullananlar Adımı Vererek Kullansınlar.Ayrıca İçinde Psd Yoktur.ÇalanKişiler olduğu için.
resim
Kod:
http://dosya.co/0ctco57a1d71/muratv5.rar.html
Kardesim kullanabilirmiyyim . Nasil izin alicaz senden para vs mi verecegiz
(10-04-2014, Saat:01:22)panelink Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardesim kullanabilirmiyyim . Nasil izin alicaz senden para vs mi verecegiz

Hayır Kullanmak İçin İndirme Linkine girip indirip kullanabilirsin. Ayrıca Forumda Adımı Ver.
Forumda adini veririm sorun degilde nasil verecegim duyurulara bu ranki yapan murat mi diyim Gülümseme senin adina uye acip grafiker ranki verir iletisim bilgilerinede seni yazarim eger dogru anladi isem

Benim logom ve ranklarim yok maalesef hilesaati.comda
(10-04-2014, Saat:01:27)panelink Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Forumda adini veririm sorun degilde nasil verecegim duyurulara bu ranki yapan murat mi diyim Gülümseme senin adina uye acip grafiker ranki verir iletisim bilgilerinede seni yazarim eger dogru anladi isem

Duyurulara İletişim Bilgilerimi Yazabilirsin.
/mybbdepo.com Mmuratte Tarafında Yapılmıştır.

(10-04-2014, Saat:01:27)panelink Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Boş zamanım olursa logo yaparım.
Kardesim duyurular kismina yazinca cirkin olur sanki istersen bir bak foruma o duyurularin arasina sikistirmak biraz abes olur sanki grafiker olarak gostermek daha iyi gibi .tesekkur ederim ranklar icin.kullanmayacagim ama emege saygi
vayy , bizim rankların fakesi
psd olsaydı daha iyi olurdu biz sonuçta senin yaptığını bildikten sonra çalsalar ne olur Açık Ağızlı Gülümseme