MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Çizgisel mod Ziyaretçi konulardaki hiçbir konuyu veya yorumu goremıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : Hilesaati.com
Versiyon MyBB Sürümü :1.6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :seo-plugnrıbray-g3k resim boyutlandırcı-g.icerik-ek grup resmı-shoutbox
Hata-Sorun Sorun açıklaması : ziyaretciler konulardakı yorumu goremıyor hatta bazen konuyu goremıyor konuda 'gizli icerik ' olmamasına ragmen.kendım farkettım cizgisel mod a tıkladıgımda oluyor sadece bunu nasıl yapabılırım
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
Merhaba yapacağınız işlem şu..

Admin kp -Forum Ayarları
Konu Göster Seçenekleri

Çoksayfalı Forum Açılır Listesini Göster
Eğer forumda, bir konu sayfasından daha fazlası varsa, Bunları numaralandırılmış açılır liste menü görüntülemek istermisiniz?
Hayır

Kullanıcıların Konu Taraması
Burada 'Kullanıcıların Konu Tarama' özelliğini kapatabilirsiniz.
Hayır

Geç Kalınmış Konu Gösterim Güncellemeleri
Eğer bu ayar açıksa, konu gösterim sayısı arkaplanda görev plan sistemi ile güncellenecektir. Eğer kapatılırsa, konu gösterim sayıcı anında arttırılacaktır.
Kapa yapınız

Usenet Konulara Bakma Stili
Eveti seçerseniz konular USENET stili gibi görünür. Hayır derseniz modern stilde görüntülenecek.

Hayır diyeceksiniz.
tesekkur ederım allah razı olsun kardesım bir ricam var ayıp olmassa coklu rank sıstemını kullanıyorum fakat ranklar arasında kocaman bosluklar var br felan denedım olmadı yardımcı olurmusunuz
pekı konular halen aynı gozukuyor yanı aynı kısı ıkıncı yorumu yapınca yenı sayfada gozukuyor alt alta olmasını ıstıyorum
duzelmedı :S