MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pro Pakete Geçiş Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar benım mybb surumum 1.6.4'dü Ben ProPaket v6 Yukledım şimdi üyeler falan gitti cpanelden yüklemeye çalıştım şu hatayı verdi ;

MyBB, dahili bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.

Hata Tipi:
MyBB Günceleme Hatası (42)
Hata Mesajı:
MyBB forum versiyonunuzun henüz yükseltilmediği algılandı. Lütfen bunun doğruluğunu kontrol ediniz.

Ne yapmam gerek üyelerim gittimi şimdi ?

lütfen yardımm :S
Hocam lütfen yardım diye bir başlıkla konu açarsanız öncelikle konuya daha az kişi çekmiş olursunuz.Böylece Yardım alma şansınız azalır.

Sorunuzun yanıtınıza gelirsek pro v6 1.6.7 + 1.6.8 ve Pro-v5 sürümlerinden geçişleri destekler siz 1.6.4 ile geçmeye çalışmısınız sorun oradan çıkmış çünkü 1.6.5 'den sonra büyük değişimler oldu.Sorunu çözmek için ilk önce forumunuzu 1.6.8 sürümüne güncelleyin ve yeniden geçiş yapmayı deneyin

Yedek konusuna gelirsek yüklediğiniz yedek sql yedeği.Ftpnizde olan dosyalarda sıfır kurulum yada güncelleme dosyaları... Bu sorunu forumunuzda 1.6.4 kuruluyken yüklü olan dosyaları atarsanız sorununuz çözülür.

Saygılarımla