MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TrSteamWallet Reklam Alımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba , Arkadaşlar kendi siteme reklam alımları yapıyorum 1 günde 2000 hit geliyor girip bakabilirsiniz.
Kod:
trsteamwallet.com

Reklam Alanları,Fiyatları ve Süreleri :

(Tüm Konularda İlk Mesajta Görünür) Konu içi reklam alanı 250x250 Banner -> 2 Haftalık -> 25 TL (Biz hazırlarsak banneri +5 TL Eklenecektir Ücrete)
(Tüm Sayfalarda Görünür) 728x90 Banner -> 1 Aylık -> 15 TL (Biz hazırlarsak banneri +5 TL Eklenecektir Ücrete)
(Sadece Anasayfada Görünür) 468x60 Banner -> 1 Haftalık -> 7 TL (Biz hazırlarsak banneri +5 TL Eklenecektir Ücrete)
(Sadece Anasayfada Görünür) 125x125 Banner -> 1 Haftalık ->2,5 TL (Biz hazırlarsak banneri +5 TL Eklenecektir Ücrete)

Reklam alanlarımız bunlar, fiyatlarıda bunlardır arkadaşlar.Bazı reklam alanlarında indirim yapabilirim. İletişim adreslerimde bu konuda görüşebiliriz veya konu altından sorabilirsiniz.

Ödeme Yolları :

Paypal ve Mobil Ödeme (Vodofone)

İletişim :
fb.com/fatihayan231
Email : [email protected]

İyi forumlar,iyi çalışmalar dilerim.
Hocam Google Analitik ve yandex metrica hit değerlerinizi eklerseniz daha iyi olur sözlü olarak bişey kanıtlanmıyor Melek - Masum
Kod:
http://whos.amung.us/stats/qlnhunkqsqtp/
Site yeni açıldı dün saat 10 gibi ama hit yükseliyor böyle de devam edicektir
1 günlük siteye reklam almadaki amacınız nedir acaba?
Birşey soracağım gerçekten doğrumu veriyor musunuz yani? (oyun)
3 kişiye verdim bazı kişiler hile kkullanıyor onlara vermiyorum
resim

Adam siteyi yeni açmış indexi bile yok.
Beyler burda oyun dagtryrm reklamlardan gelecek paralari ordaki emegiyle kazanan insanlarin oyununa gitcek dun actm ama iyi hit geldi