MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Misc.php sorunu :( Yardım sayfası ve smiley kutusu açılmıyor.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : http://www.serveran.org
Versiyon MyBB Sürümü Dil Çıkarmaro v7
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Google Seo
Hello PluginLibrary!
Genel Bakış (3.9.2)
Sayfa Yöneticisi (1.5.2)
PluginLibrary Eklentisi (11)
Konuyu Görüntüleyenler (1.0.1)

Hata-Sorun Sorun açıklaması :Arkadaşlar şu sıralar moderatör başvuru formuna kafayı takmıştım. Ve yaptımda moderatör başvuru formu sorunsuz calısıyor. Mod basvuru linki ve mod basvuru linkini sayfa yöneticisi ile kurdum. Bi uygulamam daha vardı mod basvurusu ile ilgili staff app diye onu komple sildim ilk önce pasifleştirdim sonrada ftpden sildim. Ve şu anda yardım konusu acılmıyor boş bir sayfa geliyor.. Ve smile kutusu daha fazla ifade göster seçeneğine tıkladıgımda boş bir sayfa geliyor önüme. Bunun çözümü nedir arkadaşlar. Lütfen allahını seven yardım eli uzatsın kafayı yiyeceğim. Aglamak
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Yardım ; misc.php?action=help sayfası
resim
Smile , yüz ifadeleri kutusu
resim
Merhaba

Sildiklerinizi geri eklediğinizde sorununuz düzeliyor mu?
(13-03-2014, Saat:02:13)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Sildiklerinizi geri eklediğinizde sorununuz düzeliyor mu?

Hocam pagemanager ile yeni sayfa eklediğimde hata ortaya çıkıyor. ifade bölümünü düzelttim blok stun sayısını arttırarak yani tüm ifadeleri giriyorum fakat yardıma hala girmiyor oda pek bi önemli değil. Ama başka bir sorunum var moderatör başvuru formu yaptım formu dolduruyorum gel gelelim form bana ulaşmıyor. Yani mybb kanser etti Dil Çıkarma
#konu kapanabilir.
florensia kodlar'a bakma imkanım varmı acaba ?
(13-03-2014, Saat:05:33)R3$!nq$un Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]florensia kodlar'a bakma imkanım varmı acaba ?
elbette hacım özel mesaj attım Açık Ağızlı Gülümseme
Sorun Çözülmüştür...
///Konu Kilit.
kardeş nasıl düzelttiğini söylesende bizlerde faydalansak düzelttim konu kilit olacak şeymi