MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb arkadaş ekle - bildirim gelmesi. Hakkında. Yardım.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar arrowchat ekledim siteme sorunsuz calışmakta falan arkadaş olmadan konuşma yapamıyosun ve her iki tarafında eklemesi gerekiyor. Ben istiyorum ki ben ekleyince karşı tarafa anasayfada mesajlardaki bildirim gibi bildirim gitsin XXXX nickli üye sizi ekledi sizde eklemek isterseniz buraya tıklayınız. İstemiyorsanız görmezden gelinizden gibisinden bir eklenti varmıdır veya kendim yapabilir miyim nasıl yaparım ?üzgün
Arrowchat ücretli bir eklenti. Yapimci ile iletisime gecmeniz daha iyi olacaktir.
(04-03-2014, Saat:14:29)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arrowchat ücretli bir eklenti. Yapimci ile iletisime gecmeniz daha iyi olacaktir.

Hocam valla herhangi bi ücret falan ödemeden kurdum ben. Hayal Kırıklığı
Merhaba,
Sitemizde, Cometchat ve Arrowchat gibi ücretli eklentiler için destek verilmiyor. Eğer ücretli satın almış iseniz lütfen aldığınız yerden bu konu hakkında yardım isteyiniz.

Konu Kilit