MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: sql hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
arkadaşlar sorunumu anlatayım önce şimdi ben bu forumu 3 gün önce açtıydım.sonra hostingimde sorun cıktı baştan kurulması gerekti bende forumun dosylarını felan filezilla programından masaüstüne attıydım. şimdi sunucum açıldı databaseler filan slınmıs. filezilladan aldıgım dosyaları atıyorum şimdi yine ama bu hatayı veriyor nasıl çözebilirim. ?

resim

Site Adresi = Sovebook

şuan elımde olan dosyalar bunlar yani ogun ftp dne aldıgım yedekler.

resim
İlk Öncelikle Size Önerim Sıfır Kurulum Paketini İndirip Sıfır Kurulum Yapmanız.

Eğer Elinizde Sadece Ftp Yedeği Mevcutsa Eski Bahsettiğiniz İşlem Olmaz. Sql Yedeğide Olması Lazım.

Eğerki Bunların Hepsini Yaptım Yinede Olmuyor Derseniz Config.php Yi Bi Gözden Gecirin Derim.
(02-03-2014, Saat:19:54)StaRFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk Öncelikle Size Önerim Sıfır Kurulum Paketini İndirip Sıfır Kurulum Yapmanız.

Eğer Elinizde Sadece Ftp Yedeği Mevcutsa Eski Bahsettiğiniz İşlem Olmaz. Sql Yedeğide Olması Lazım.

Eğerki Bunların Hepsini Yaptım Yinede Olmuyor Derseniz Config.php Yi Bi Gözden Gecirin Derim.

Forumda çok konu katagorı açtım yıne açamam ki ya üzgün
Sql Yedegin Yoksa Olmaz Tekrar Kurulum Yapman Şart.
(02-03-2014, Saat:20:02)StaRFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sql Yedegin Ve Ftp Yedeğinmi Var Yoksa sadece Ftp mi

sadece ftp o resimdekiler var işte üzgün
Malesef Ftp Yedek Sayılmıyor. Kurulum Vs Bilmiyorsanız Skype Adresimi Vereyim. İletişime Gecelim Kurulum Yapayım.
(02-03-2014, Saat:20:05)StaRFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Malesef Ftp Yedek Sayılmıyor. Kurulum Vs Bilmiyorsanız Skype Adresimi Vereyim. İletişime Gecelim Kurulum Yapayım.

ya kurulum bılıyorumda konu açmak zor gelıyor okadar eklenti yatıyrdım bekı baştan kursam bu dosyalardan açılan katagorılerı felan sunucuya atabilirmiyiz ? eski aktagorıleri geri getirebilirmiyiz ?
Hayır Şu Anda Senin Elinde Saten Ftp Yedegi Var O Sadece Senin Tasarımının Klasorlerını Tutar Başka İşine Yaramaz Host Şirketin Yedek Almamışmı.
Sayfalar: 1 2 3