MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Basit bir sorun yardımlarınızı bekliyorum!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba forum sitemi düzenlerken farkettim konuyu sabitle düzenle butonları çalışmıyor.
resim

Ayrıca çoklu alıntıya tıklayıncada hiç bişey olmuyor sanki o butona bağlantı verilmemiş gibi. Alıntı butonuna tıklayınca yönlendiriyor fakat çıkan düzenleme sayfasında alıntıya tıkladığımız yorum çıkmıyor sayfa bomboş olarak geliyor. Alıntı yaptığımız yorum gelmiyor. Bu sorunların sebebi nedir arkadaşlar?
(24-02-2014, Saat:21:08)invurable41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar merhaba forum sitemi düzenlerken farkettim konuyu sabitle düzenle butonları çalışmıyor.
resim

Ayrıca çoklu alıntıya tıklayıncada hiç bişey olmuyor sanki o butona bağlantı verilmemiş gibi. Alıntı butonuna tıklayınca yönlendiriyor fakat çıkan düzenleme sayfasında alıntıya tıkladığımız yorum çıkmıyor sayfa bomboş olarak geliyor. Alıntı yaptığımız yorum gelmiyor. Bu sorunların sebebi nedir arkadaşlar?

Temanın şablonlarından kaynaklanan bir sorun sanırım. Tema değiştirmeyi dener misiniz? Eğer değiştirincce düzeliyorsa, kullandığınız temanın postbit şablonlarını yedek alaraktan orjinalleriyle değiştirebilirsiniz. Kolay gelsin.
Şablona uyun ki bize gerekenleri bir nebze de olsa öğrenelim. Şablona uymadıkça sadece kendinize zorluk çıkartırsınız Melek - Masum
Kod:
<a class="postbitbutton" href="editpost.php?pid={$post['pid']}"  id="edit_post_{$post['pid']}" title="{$lang->postbit_edit}"><i class="fa fa-pencil-square-o"></i>Düzenle</a>
<div id="edit_post_{$post['pid']}_popup" class="popup_menu" style="display: none;"><div class="popup_item_container"><a href="javascript:;" onclick="Thread.quickEdit({$post['pid']});" class="popup_item">{$lang->postbit_quick_edit}</a></div><div class="popup_item_container"><a href="editpost.php?pid={$post['pid']}" class="popup_item">{$lang->postbit_full_edit}</a></div></div>
<script type="text/javascript">
// <!--
    if(use_xmlhttprequest == "1")
    {
        new PopupMenu("edit_post_{$post['pid']}");
    }
// -->
</script>

Bunu eklerseniz postbit temanız-şablonlar-postbit-postbit_edit buna atın.
İçindeki herşeyi silip.
Kaynak.
Kod:
turkishmodders.com
(24-02-2014, Saat:22:33)depresif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Kod:
<a class="postbitbutton" href="editpost.php?pid={$post['pid']}"  id="edit_post_{$post['pid']}" title="{$lang->postbit_edit}"><i class="fa fa-pencil-square-o"></i>Düzenle</a>
<div id="edit_post_{$post['pid']}_popup" class="popup_menu" style="display: none;"><div class="popup_item_container"><a href="javascript:;" onclick="Thread.quickEdit({$post['pid']});" class="popup_item">{$lang->postbit_quick_edit}</a></div><div class="popup_item_container"><a href="editpost.php?pid={$post['pid']}" class="popup_item">{$lang->postbit_full_edit}</a></div></div>
<script type="text/javascript">
// <!--
    if(use_xmlhttprequest == "1")
    {
        new PopupMenu("edit_post_{$post['pid']}");
    }
// -->
</script>

Bunu eklerseniz postbit temanız-şablonlar-postbit-postbit_edit buna atın.
İçindeki herşeyi silip.
Kaynak.
Kod:
turkishmodders.com

Kardeş olmuyor orijinalede çevirdim aynı şey. Konuları seçip sabitle diyincede "Üzgünüz,Moderasyon İşlemi İçin Herhangi Bir Konu Seçmediniz yada Yönetim Sayfanız Zaman Aşımına Uğramış Olabilir. (İşlemden 1 saat sonra). Lütfen Bir Konu Seçip Tekrar Deneyiniz." hatası veriyor.
Düzenle seçeneği ve alıntı yap seçenekleri çalışmıyor.