MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kendi Yaptıgım Tasarımı bedava Veriyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
-----
Her zaman olduğu gibi yazı fontları çok büyük.
Yazı puntosunu Düşültün.
Merhaba,
Bir meslekte iyi bir yerlere gelmek istiyorsanız her şeyi para için yapmamalısınız.Bu yaptığınız çalışmaya benzer şeyleri grafiğe yeni başlayanlar ders olarak yapıyor ve ücret talep etmiyorlar.Eğerki para için yapıcaksanız bir işi şimdiden bırakın para elbette olacak ama bilgi sahibi olmadanda para kazanma çabası yanlış.
Bence biraz gelişmelisiniz ve belli bir süre para için çalışmamalısınız.
Para her şey değildi bilgin varsa zaten yanında parada olacaktır.
(22-02-2014, Saat:23:31)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Her zaman olduğu gibi yazı fontları çok büyük.

Kodlarken 14 px olarak kodladım çoğu yazıları
Üstüne para verseniz almam bu tasarımı... Artık olabilirliğini siz düşünün.. : )
(15-03-2014, Saat:15:50)ışıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Üstüne para verseniz almam bu tasarımı... Artık olabilirliğini siz düşünün.. : )

Son birkaç mesajınız dikkatimi çekti. Küçük düşürücü ve emeğe saygısı olmayanların yazacağı tarzdan mesajlardı bunlar. O mesajların yerine önerilerde bulunsaydınız da arkadaşın gelişimine katkıda bulunsaydınız çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Tabi bunu nutuk olarak algılamanızı istemem. Ama bu konuyu siz açmış olsaydınız gelen mesajlarda öneriler mi görmek isterdiniz yoksa sizin yazdığınız mesajı mı ? Melek - Masum
(15-03-2014, Saat:16:09)TShujin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-03-2014, Saat:15:50)ışıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Üstüne para verseniz almam bu tasarımı... Artık olabilirliğini siz düşünün.. : )

Son birkaç mesajınız dikkatimi çekti. Küçük düşürücü ve emeğe saygısı olmayanların yazacağı tarzdan mesajlardı bunlar. O mesajların yerine önerilerde bulunsaydınız da arkadaşın gelişimine katkıda bulunsaydınız çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Tabi bunu nutuk olarak algılamanızı istemem. Ama bu konuyu siz açmış olsaydınız gelen mesajlarda öneriler mi görmek isterdiniz yoksa sizin yazdığınız mesajı mı ? Melek - Masum

Emeğe saygım kesinlikle var, yıllardır bu işten ekmeğimi yiyorum ben de.. Fakat, arkadaşımız, yaptığı işlere bakılırsa bu işin çok çok başında.. Pişmesi için yanması gerek, yanmak da yaptığım eleştiriler gibi kötü eleştirilerden hırslanarak, en doğruyu bulması ile mümkün olur ancak.. Ha ben açsaydım bu konuyu, ki bu kadar cesaretli olmayacağıma eminim, böyle bir eleştiri karşısında ilk hareketim; "nasıl düzeltirim" sorusu ile eksikliklerimin üstüne gitmek olurdu. Herkes güzel derse, kimseye faydası olmaz bunun. Dikkatini, yaptığı işin geliştirilmesi gerektiğine çekmek için benim mesajlarım gibi mesajlar kesinlikle gereklidir.

Bol bol araştırma, bol bol gözlem, bol bol çalışma ile yapılamayacak şey yoktur.

Umarım açıklayıcı olmuştur.: )
Sayfalar: 1 2