MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Vbulletin Stilli Profil Sayfası ( Eklenti ) | S4cuRıTy EneMy
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar bundan sonra bol bol eklenti paylaşicagım bu paylaşicagım eklenti premium bir eklentidir hiçbir ayar yapmanıza gerek yok eklentiyi aktifleştirip ayarlarini size göre yapmanız yeterli olucaktır ondan sonra tadını cıkartmaya bakin Açık Ağızlı Gülümseme

resim Eklenti İsmi : AdvancedProfile 3.1
resimEklenti Yapımcısı : Meçhul
resimTest Durumu : Denendi Çalişmakta.
resimAçıklama;

Bu eklenti sayesinde hiçbir kod bilginiz veya kod ile ugraşmadan profesyonel biçimde profil sayfası yapabilirsiniz.

resim Bilgilendirme : Bu eklenti ingilizcedir. Türkçeye çevirmek isteyen arkadaşlar isterseniz ekten indirip direk türkçeleştirin yada önce kurun daha sonra member_profile şablonlarından türkçeleştirme yapabilirsiniz.

Eklenti Resimleri ;

resim

Kurulum ; Dosyayi indirdikten sonra ftp anadizine yükleyin daha sonra

Admin paneli > plugin yönetimi > plugini aktifleştir = son olarakta forum ayarlarindan plugin ayarlarini yapin tamamdir.

Dahada güzel olsun ortası boş durmasın diyenler varsa mybb profil yorumlari eklentisini indirip kursunlar tam anlamiyla vb stilli bir profil olur.

Dosyayi indir
Altarnetif 2 İndir.

Rarpass : turkteam.org
Lütfen rar şifresini kaldırın. Forum kurallarına aykırı.
Rar şifresi koymak forum kurallarinami aykırı
Rar Şifresi Ya mybbdepo.com olacak yada mybb.com.tr

Forum Kurallarını Okuyabilirsiniz.
Silin konuyu gitsin kendi forumuma yazdım üyeler yararlansin diye paylaşiyim dedim bunada pişman ettiniz nasil bir forumsa
kardeş şunu ayarlayamadım tam ne yapıcağımı anlatabilirmisin ?
Linkleri code tagları içerisine alıp winrar şifresini mybbdepo.com veya mybb.com.tr olarak değiştirin aksi halde konunuzu çöpe alıcam.
(22-02-2014, Saat:12:01)Screwy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Linkleri code tagları içerisine alıp winrar şifresini mybbdepo.com veya mybb.com.tr olarak değiştirin aksi halde konunuzu çöpe alıcam.

At çöpe yeniler yararlansin diye paylaşiyoruz siz rar şifresine takilmişsiniz.
Sayfalar: 1 2