MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hayirli aksamlar arkadaslar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaslar bir tane domain aldim ftpnin icine dosyalari attim ama yukleyemdim her seferinde hata verdi bana aranizda mybb kurulumu bilen varsa bana yardimci olurmu ben gerekli bilgileri özelden verecem
Neresinde takıldınız sitenizin adresi nedir ?
(07-02-2014, Saat:00:20)Furikan455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Neresinde takıldınız sitenizin adresi nedir ?

Siz yardimci olurmusunuz size bilgileri versem
Güvenliğiniz açısından kimseyle bilgilerinizi paylaşmamanızı öneririm.
Buna ek olarak kurulumu isterseniz TeamViewer programından beraber gerçekleştirebiliriz, hem öğrenmiş olursunuz.
(07-02-2014, Saat:00:37)Aksaclis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güvenliğiniz açısından kimseyle bilgilerinizi paylaşmamanızı öneririm.
Buna ek olarak kurulumu isterseniz TeamViewer programından beraber gerçekleştirebiliriz, hem öğrenmiş olursunuz.

Tesekkurler size özel mesj attim bilginize
Bütün dısyaları public_html atıyosunuz kurulum için forumda anlatımlar var zaten
(07-02-2014, Saat:08:47)ParpaLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bütün dısyaları public_html atıyosunuz kurulum için forumda anlatımlar var zaten

Tamm bende oyle yaptim http://www.siteadi.96lt/install kurulumunda sorun cikiiyir
ARKADASLAR FİKIİR VRECEGINIZE YARDIMCI OLSANIZ NASIL OLUR
ben girince site adresiniz ile sorun çıkmıyor host bilgilerinizi girmeniz lazım oraya.
Sayfalar: 1 2