MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Resimdeki yerin rengini degişmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi :
Kod:
http://www.turkteam.org/
Versiyon MyBB Sürümü : Pro 1.6.12
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Hata-Sorun Sorun açıklaması :
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim

Arkadaşlar resimdeki bu katagorilerin felan arkası transparan gibi yani arkadaki background gozukuyor benim istedigiim bölumlerin oldugu yer felan siyah olsun arkası gözukmesin tam olarak nereden yapilicak.
sakıncası yoksa temanızın ismini öğrenebilirmiyim Gülümseme
neonglow ama nette bulman cok zor ücretli satilan bir tema
lisansını göstermeniz mümkün mü w@rez olarak piyasada bulunan bir tema ona göre yardımcı olalım

ek olarak temanız muhtemelen w@rez yapımcı linkleri vs yok kendiniz editlemiş göstermişsiniz. temanız değişmediği sürece destek alamazsınız
Lisans derken ? warez felan degil nette bulmadım satın aldım footer'i düzenledim ayrıca mybb linkleri mevcut
resim

"Madde 24.a W@rez tema ya da eklenti kullanımlarınızdan dolayı sitenizde oluşabilecek sorunlardan sorumluğu olmadığımız gibi destek almanızda mümkün değildir. w@rez tema ya da eklenti sorunları için sitemizde destek verilmemektedir.!"
"Madde 33. Forumda, w@rez tema kullanıp yardım almak isteyenlere kesinlikle yardım edilmeyecektir. Aksi taktirde konu silinir yada yönetici kararına kapatılabilir. Tekrarlanması halinde üye bir süre yasaklı kalabilir."

Forum kurallarını incelemek için, tıklayınız.
Ne güzel tema ücretli bir tema ve siz warez olarak kullanıyorsunuz... AAAA tesadüfe bakın warez temaya destek yok Göz kırpma

Çocuk mu kandırmaya çalışıyorsunuz?