MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi [Plugin]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB için Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni Eklentisi - Türkçe
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Kullanıcı Adı Geçmişi, Limiti ve İzni
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: Starpaul20
Çevirmen Türkçe Çeviri: BlackCat
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 1.0
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu eklenti sayesinde kullanıcılara kaç günde kaç kez kullanıcı adı değiştirebileceğinin limitini sağlar. Ayrıca her değişiklikte kayıtları tutar ve admin panelden detaylı olarak görüntülenmesini sağlar. Admin Panel'de izin sistemi mevcuttur. Kullanıcı adı değişmeden önce admin panelden izin istenecektir.
Kurulum-İnstall Eklenti Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- Ftp-upload klasörünün içinden çıkan dosyanın içeriğini olduğu gibi forumun kurulu olduğu ana dizine, (root) yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Eklenti Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Admin paneli Sağ Ok Üyeler&Gruplar Sağ Ok Gruplar Sağ Ok İstediğiniz Bir Grup Sağ Ok Kullanıcılar ve İzinler kısmından gün periyodunu ve kaç kez değiştirilebileceğini ayarlayın ve kaydedin. Başka gruplara da aynı işlemi yapabilirsiniz.
5)- Admin paneli Sağ Ok Üyeler & Gruplar Sağ Ok Sol taraftan K.Adı Değiştirme İstekleri'ne tıklayarak istekleri görebilir, onları diler erteleyebilir dilerseniz onaylayabilir ya da silebilirsiniz.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

resim

resim

resim

resim

resim

Not: Eklenti tamamen Türkçe değildir. Yaklaşık %90 ' lık bir kısmı türkçeliştirilmiştir. Tamamen türkçeye çevrildiğinde konuya eklenecektir.

Unutmayın: Eklentinin işlev görmesi için seçtiğiniz grubun izinlerinde kullanıcı adı değiştirebilsin mi seçeneğini aktif etmeniz gerekli.

Güle güle kullanın..

indir-download
[attachment=1195]
hocam çok süper bir eklenti bende download page eklentisini %90 oranında türkçeleştirmiştim tam paylaşacağım ne yaptıysam türkçe karakter hatası vermeye başladı başka sitede denedim ordada aynı olunca sildim gitti şimdi eklenti araştırıyorum güzel bir şeyler
Alıntı:hocam çok süper bir eklenti bende download page eklentisini %90 oranında türkçeleştirmiştim tam paylaşacağım ne yaptıysam türkçe karakter hatası vermeye başladı başka sitede denedim ordada aynı olunca sildim gitti şimdi eklenti araştırıyorum güzel bir şeyler

Yorumunuz için teşekkürler, sizin adınıza sevindim. MyBB için bir şeyler ile uğraşmanız güzel bir şey Gülümseme
Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş ancak kullanıcılar bu isteği bize nereden gönderecek? Yani profillerin neresinde?
Rica ederim, eklentinin işlev görmesi için grubun kullanıcı adı değiştirmesini aktif etmeniz lazım. Daha sonra o gruba ait kullanıcı, isim değiştirmek istediğinde konudaki 1. resim karşısına çıkacak k.adı değiştirme bölümünde. kullanıcı paneli kısmında yanı
Mybb icin galiba blog eklentisi çıkmış niraz araştırdım ama pek anlamadım profil yorum eklentisi gibi bir de siz bakın derim
(30-01-2014, Saat:08:54)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mybb icin galiba blog eklentisi çıkmış niraz araştırdım ama pek anlamadım profil yorum eklentisi gibi bir de siz bakın derim

Kod:
http://mybbgroup.com/mybb-blog-plugin-compatible-list-of-mybb-plugins/

Sanırım bu eklentiden bahsediyorsunuz hocam ?
bilmiyorum muhtemelen bu tam olarak ne olduğunu çözemedim profilde mi çıkıyor yoksa blog sayfasımı oluşturuyor anlamış değilim ama google'a mybb blog plugin yazınca 3-4 tane farklı eklenti buldum
Sayfalar: 1 2