MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ücretli - Eklenti Düzeltilecek.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kod:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxxx/public_html/inc/settings.php:1) - Line: 1712 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)
File    Line    Function
[PHP]         errorHandler->error
/inc/functions.php    1712    header
/inc/class_session.php    83    my_setcookie
/global.php    55    session->init
/index.php    18    require_once

eztrader pluginini editledim fakat editlemeden öncede eklentinin kendisinde yukarıdaki hata mevcuttu. Bu hatayı düzeltemedim , ücret karşılığında yapabilecek arkadaş varmı? Ücreti öm yollarsınız. (Bir deneyim belki olur diyen arkadaşlar uğraşmasın)
bunun icin ücret talep etmek dogru olmaz 'inc/init.php' dosyasini acin su kodu bulun:
PHP Kod:
if(!defined("IN_MYBB")) 

hemen üstüne ekleyin
PHP Kod:
ob_start(); 
(28-01-2014, Saat:23:58)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bunun icin ücret talep etmek dogru olmaz 'inc/init.php' dosyasini acin su kodu bulun:
PHP Kod:
if(!defined("IN_MYBB")) 

hemen üstüne ekleyin
PHP Kod:
ob_start(); 

Hocam Allah Razı Olsun.
Hesap bilgisi öm. yollayin ben ufak birseyde olsa yollayacagim. Cunku epey denedim arastirdim bulamadim siz hemen cozdunuz.
kabul etceklerini pek sanmıyorum burada görev yapanların muhtemelen hepsi bu işe gönül vermiş insanlardır.
(29-01-2014, Saat:14:28)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kabul etceklerini pek sanmıyorum burada görev yapanların muhtemelen hepsi bu işe gönül vermiş insanlardır.

Olsun benim icimden gelen birsey. Hazirci olmamaliyiz.