MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Fotoğraf Theme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Fotoğraf Theme
Tema-Theme Tema ismi: Fotoğraf Theme
Yapımcı Tema Yapımcısı: ~ßyßurak~
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Tema Versiyonu: 1.0
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x

Son Yorumlar Avatar Kurulum:
1. Ayarlar Sağ Ok Pulgin Yönetimi Sağ Ok OUGC Show Avatar (2.0) Adlı Eklentiyi Aktifleştirin
2. Ayarlar Sağ Ok Pulgin Yönetimi Sağ Ok OUGC Show Avatar (9 Ayar Mevcut)'a Girin Turn On/Off for Index; Lates Posts Şeçeneğini Evet Olarak İşaretleyin.

Demo Link Demo Link: yok

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

resim

resim

resim

Not: Bu Temayı Yaklaşık 5-6 Ay Önce Yaptım Yani Hatalar Olabilir Kusura Bakamyın.
Hocam elinize sağlık öncelikle. Fotoğraf yazısını nasıl değiştireceğiz. Logo yoluna bakıyorum Logo yok. Yardım ederseniz sevinirim.
header şablonlarına gir orada header diye bida yazar o şablonada gir içinde fotoğraf yazan yer logo kısmı fotoğraf yazısına ne yazarsanız o gözükür
(28-01-2014, Saat:15:05)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]header şablonlarına gir orada header diye bida yazar o şablonada gir içinde fotoğraf yazan yer logo kısmı fotoğraf yazısına ne yazarsanız o gözükür

Çok sağolun işim görüldü hocam. Gülümseme
Elinize sağlık güzel olmuş Gülümseme
ne demek efendim
Hocam bir sorum olucak ben duyurular , son konular ve yorumlar kısmını kaldırdım ancak hep kategoriler dar oluyor yukarıda bulunan sağ oktan genişletiyorum hep öyle kalıyor sorun yok ancak bilmeyen üyeler var ve yeni üyelerde bilmeyip sürekli soruyorlar ve bende rahatsız oluyorum bunu nasıl sürekli geniş tutabiliriz Nasıl - Neydi

Kod:
http://kaptan38.hostei.com/index.php
(28-01-2014, Saat:18:30)KaptaN_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam bir sorum olucak ben duyurular , son konular ve yorumlar kısmını kaldırdım ancak hep kategoriler dar oluyor yukarıda bulunan sağ oktan genişletiyorum hep öyle kalıyor sorun yok ancak bilmeyen üyeler var ve yeni üyelerde bilmeyip sürekli soruyorlar ve bende rahatsız oluyorum bunu nasıl sürekli geniş tutabiliriz Nasıl - Neydi

Kod:
http://kaptan38.hostei.com/index.php

global.css'de .index_forums diye bir kod var bu tam olarak bu kod şöyle

Kod:
.index_forums {
width: 77%;
}

Siz Bu üstteki kodu alttaki ile değiştirin

Kod:
.index_forums {
width: 100%;
}