MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: admincp şifremi unuttum yeri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
selam arkadaşlar,localhostta çalışıyorum halen bitmedi,admincpdeki şifremi unuttum yazısını nasıl kaldırabilirim veya değişebilirim?
Merhaba,
./inc/languages/turkish/admin/global.lang.php dosyasını masaüstüne indirip notepad++ programı ile açın ve şu kodu bulup silin yeterli olacaktır.

Satır numarası: 47
PHP Kod:
$l['lost_password'] = "Şifremi Unuttum?"
(16-01-2014, Saat:14:45)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
./inc/languages/turkish/admin/global.lang.php dosyasını masaüstüne indirip notepad++ programı ile açın ve şu kodu bulup silin yeterli olacaktır.

Satır numarası: 47
PHP Kod:
$l['lost_password'] = "Şifremi Unuttum?"

Hocam o zaman da sonuçta error_log dosyası hata ile dolacak, boş bırakmak veya   yapmak daha mantıklı olmaz mı ?
(16-01-2014, Saat:18:33)xFeyz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam o zaman da sonuçta error_log dosyası hata ile dolacak, boş bırakmak veya   yapmak daha mantıklı olmaz mı ?

Ona tıklanamayacağı için log tutmayacaktır hocam, şahsen ben uyguladım görünen herhangi bir sorun yok. Ayrıca dediğiniz mantık uygundur ve Komple sil dememdeki gaye, belki arkadaş kodlama üzerinde acamidir tırnaklardan birini eksik bırakır diye. Eksik tırnak hatası daha kötü oluyor komple silmekten.
Arkadaş dilerse dediğiniz gibide aşağıdakilerden birini uygulayabilir Göz kırpma

PHP Kod:
$l['lost_password'] = " "

PHP Kod:
$l['lost_password'] = ""
teşekkürler tekrardan