MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Taşıma (ACİL)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar Benim Funpic.de üzerinde bir forumum var bunu hostinger.web. sunucusuna taşımam lazım Teamwiewer Kullanarak yardımcı olabilecek biri varmı ??
İstiyorsanız sitelerimizi size verelim siz kullanın?
(05-01-2014, Saat:20:53)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İstiyorsanız sitelerimizi size verelim siz kullanın?

??
(05-01-2014, Saat:20:56)trojan009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-01-2014, Saat:20:53)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İstiyorsanız sitelerimizi size verelim siz kullanın?

??
Demek istediğim az araştırıp kendiniz yapın binlerce anlatım var site kurulumu site taşıma hakkında..
evet ama yardı lazım çoğunu halleetim zaten config.php ayarlarını yapmama rağmen hata alıyorum baştan taşımak için yardım istemedim ki
(05-01-2014, Saat:21:35)trojan009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet ama yardı lazım çoğunu halleetim zaten config.php ayarlarını yapmama rağmen hata alıyorum baştan taşımak için yardım istemedim ki
O halde twden destek yerine verdiği hatayı ve site adresinizi konuya ekleyip şablona uyup destek alsanız daha iyi olmazmı ??
ACIL olarak Konunuzu Yardim Sablonuna ve Forum Kurallarina göre düzenlemeniz gerek.
(06-01-2014, Saat:02:00)Remzi0068 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ACIL olarak Konunuzu Yardim Sablonuna ve Forum Kurallarina göre düzenlemeniz gerek.

konumu sileblirsiniz teşeekkrler Gülümseme