MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Yapıyorum (Görüşlerinizi Yorumlarmısınız)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar Arkadaşlar tema yapıyorum ama tek başıma yapamıcam sizlerden destek almak istedim acaba Yapmaya caLıştığım tema için yorumlarmınısız Beğendikleriniz ve Beğenmediklerinizi.. Resimler buyurun ve şimdiden ellerinize sağlık.. Arkadaşlar Tema ilk Temamdır Bilgim bile yok ama bilgim olduğu kadar yardımlar ile bukadar Oldu Yorumlarınız benim için Çok önemli Bir çok Kod kendi buluşum kaza ile Açık Ağızlı Gülümseme

Resimler
Resim 1 : Biraz Sade Tema olsun istedim Logo Dans eden Logo mybb.biz in kullandığı Yapımcsından aldım Kodları ve mause forum üstüne gelince Mybb simgesi çıkıcak göreceksiniz
resim

Resim 2 : Burada Theadları ve Forum Başlıklarını Göreceksiniz Sizin Görüşünüz önemli
ve Footer Kısmım Göz kırpma
resim

Resim 3 : Burada Pro Posbit ve Kod kısım arka planları var
resim

Resim 4 : Burada Yorum Yazma kısmını Göreceksiniz ve imza alanını
resim

Resim 5 : Burası da Moderatör Kısmı Gülümseme Bitti
resim
Konu yanış yerde.
konuyu yanlış yere açmışsın Gülümseme bence şık olmuş zamanla geliştirirsin Gülümseme
(04-01-2014, Saat:14:53)Ayyıldız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konuyu yanlış yere açmışsın Gülümseme bence şık olmuş zamanla geliştirirsin Gülümseme

Teşekkürler Sevindm yorumuna ayrıca soru için buraya açtım tema download vermedim Gülümseme