MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu editorunde hata
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi :
Kod:
http://www.turkteam.org/index.php
Versiyon MyBB Sürümü : Pro V8 1.6.11
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : CK Editor
Hata-Sorun Sorun açıklaması :-
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : resim

Arkadaşlar ben önceden ck editor kurmustum alıntı konu açarken cok kotu oluyor kodlar felan ortaya cıkıyor bunu nasil engelerim mesela alıntı konuyu kopyaliyorum ordaki kodları v.s hep geliyor bunu nasil düzeltirim

birde black adında bir editor ekledim yeni yorum gönder dedigimde göndermiyor önizle yap diyorum sonra gönder diyorum atiyor bu neden kaynaklaniyor
Gelişmiş editöt kullanmanızı önermiyoruz.Gelişmiş editörlerin çoğu hatalı ve daha öncece dendiği gibi bu editörlerden oluşan hatalardan sorumlu değiliz.1.8 çıkana kadar gelişmiş editör kullanmamanızı öneririm.
Hmmm peki bunu nasil kaldirabilirim ?

Default editoru kullanayim

arkadaşlar , bu editoru nasil silerim , suanki editorde ise yorum atmiyor onizleme yap diyorum ordan atiyorum acil lütfen
Hocam pek fazla bir bilgim yok fakat bu bir eklentidir ?. Bu eklentiyi Admin Paneli > Pluginlerden pasifleştirip kaldırabilirmisiniz ? Kaldırdıktan sonra orjinal editör hasar gördü ise onu bilemem..
Eklentiyi kaldırdım ama suanki konu farklı , su editor yorum atmiyor
Gelişmiş editör kullanmanızı önermiyorum, kullanmayında zaten... Fakat kullanacağım diyorsanız, kullandığınız an sitenize MyBB'nin destek vermediği editörlerden biri var... Bana göre en sorunsuzu o(Fakat sorun var...)...
Kod:
http://mods.mybb.com/view/sceditor-wysiwyg-editor
Kullanabilirsin (SCEditor WYSIWYG editor.)
Umarım sorununuzu çözmüşümdür... Gülümseme
Arkadaşlar onu cozdum suan hata şu !

cevap gönder dedigimde gitmiyor
Admin panel => şablonlar => yeni cevap şablonlar => quickreply şablonunu orjinale çevirmeyi deneyin.

Ayrıca türkçe sıfır kurulum paketinden js/editor.js dosyasınıda ftpnize atarak tekrar deneyebilirsiniz.
Sayfalar: 1 2