MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Postbit isteği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
silinsin
silinsin
Özel mesaj ile gayet anlaşılır bir şekilde söylediğimi zannediyordum.
resim
ya siz ne düşüncesiz insanmışsınız. bir müslüman dediğim herkese yardımcı olur, kendin yaptın diye artislik yapmaman gerekli, aksine anlayış göstermen gereklidir. sen böyle devam edeceksen öbür dünyada vay haline. ne diyim
(29-12-2013, Saat:00:24)romanadamita Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ya siz ne düşüncesiz insanmışsınız. bir müslüman dediğim herkese yardımcı olur, kendin yaptın diye artislik yapmaman gerekli, aksine anlayış göstermen gereklidir. sen böyle devam edeceksen öbür dünyada vay haline. ne diyim

Senin mantığın ile her müslümanın eşinin başkası ile beraber olmasına izin vermesidir. Sence bu mantıklı mı? Düşüncesiz olan ben miyim sen mi? Kendime özgü bir şey yapıp kullanamaz mıyım? Bunun neyi için öbür dünyada vay halime açıklar mısın?

Birinin emeğini mi çaldım,çırptım? Ben gerektiği yerde anlayış gösteriyorum sen merak etme. Anlayış göstermesem benden istenen onca şeyi paylaşmazdım. POSTBİTİDE VERMİYORUM. BU KADAR...
Benzeri mevcut,
http://mybbdepo.com/screwy-sik-bir-postb...onusu.html
Yine Screwy hocamız paylaşmış..
kalsın artık gerek yok bişeye.
(29-12-2013, Saat:00:24)romanadamita Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ya siz ne düşüncesiz insanmışsınız. bir müslüman dediğim herkese yardımcı olur, kendin yaptın diye artislik yapmaman gerekli, aksine anlayış göstermen gereklidir. sen böyle devam edeceksen öbür dünyada vay haline. ne diyim

Bu tür yorumlara da gerek yok ayrıca, postbit ücretli bir temada bulunuyor. Mantık yürüt mantık, o temanın her beğendiğin yeri paylaşılsın o zaman? O zaman o satılan temanında bir değeri ve manası kalmaz..
Sayfalar: 1 2