MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Huracine Tema V2 [Tasarımcılar için tasarlandı..]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Tema İsmi: Huracine tema V2
Yapımcı: Furkomm, Huracine

Tema Görüntüleri:

resim

resim

Açıklama: Elimden geleni yaptığımı söyleyebilirim, MyBB serüvenim boyunca 3. temam oldu. Umarım güzeldir, umarım göze hitap eder. Gülümseme
Eksiklerim var ise belirtin, konuya ekleyeyim temayı kullanan arkadaşlara not olsun..
Ayrıca temanın images dosyası yoktur, XML biçimindedir. Ama zaten sağlam bir yerde upload edildi..
Not: Yapımcı isminde bulunan linki silmemenizi rica ediyorum, kul hakkında girmeyin..

indir-download
Kod:
https://www.mediafire.com/?uaa898k4qb5wn1k
Hocam elinize Sağlık Fakat bir Ricam Var Su Postbitin Kodlarını Ayrı bi Konuda PAylaşsanız ? Gülümseme
(21-12-2013, Saat:23:05)mmtacr5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam elinize Sağlık Fakat bir Ricam Var Su Postbitin Kodlarını Ayrı bi Konuda PAylaşsanız ? Gülümseme

aynen

bu arada tek renk kullanılması kötü olmuş
(21-12-2013, Saat:23:11)Furikan455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-12-2013, Saat:23:05)mmtacr5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam elinize Sağlık Fakat bir Ricam Var Su Postbitin Kodlarını Ayrı bi Konuda PAylaşsanız ? Gülümseme

aynen

bu arada tek renk kullanılması kötü olmuş

Yorumlar için teşekkürler.
Postbiti screwy hocanın konularından bulabilirsiniz.
Bende anasayfa görünüyor gerisi kırık.
(21-12-2013, Saat:23:27)MeriCT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bende anasayfa görünüyor gerisi kırık.

Test etmek için yeni bir sitede daha denedim, sorun yok. Sorun sizde olabilir.
Sizi daha öncesinde de uyardım. Linkleri code tagları içerisine almadığınız için uyarı cezası aldınız.
Code tagları içine alındı..
Sayfalar: 1 2