MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb kullanımında zorlandığınız yerler nelerdir ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhabalar,
Bir çok kişi MyBB sisteminin bazı noktalarında zorluklar yaşamaktadır.
Örneğin bazıları seo yu kuramıyor yada seo eklentisinin ayarlarını yapamıyor ve benzeri gibi sorular sormakta.
Bu konumuzun amacı MyBB kullanıcıları sistemin nerelerinde zorluk çektiğini tespit ederek.Yaşadığı sorunları çözemeyenlerin sayısını minimuma indirmek istiyorum.

Bu konu altından ;
MyBB sisteminde daha önce zorlanarak çözdüğünüz bir problemi yada çözemediğiniz problemleri konu altından bildirirseniz MyBB Türkiye olarak gelişmemiz muhtemeldir.

Ek olarak ;
Bir çoğunuz ingiliz,ispanyol ve benzeri destek sitelerinin çalışmalarını görmüşünüzdür bizimde artık Türkiye bölümü olarak gelişmemiz gerekmektedir.
Sadece sorunların çözümü/hataları ile değil ,tema tasarım çalışmalarımızla,kodlama farklılıklarımızla da gelişmeliyiz..
Bu tarz fikirleri olanlar bana özel mesaj ile ulaşabilirler.
iyi ben başlayım ben kurdum sanırım seom iyi durumda iki gün geçmeden 140 kere indexlendim yinede google seo ayarlarının hepsi nasıl olmalı resimli olursa iyi olur evet evet seçeyim gitsin mi

bide default avatar konusu açtım halil bi baksan yardımcı olabilecek misin
(11-12-2013, Saat:18:06)NY.Net Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]iyi ben başlayım ben kurdum sanırım seom iyi durumda iki gün geçmeden 140 kere indexlendim yinede google seo ayarlarının hepsi nasıl olmalı resimli olursa iyi olur evet evet seçeyim gitsin mi

bide default avatar konusu açtım halil bi baksan yardımcı olabilecek misin
Ben seoyu örnek olarak vermiştim konuları mevcut bkz :
Kod:
http://mybbdepo.com/google-seo-1-6-3-kurulumu-resimli-anlatim-konusu.html
resim
saol halil peki default avatar en son konumda sorunumu belirttim bi el atsan sabahtan beri çözemedim
konu actıgın ıcın sagol kardesım üzgün Varya ben hıcbırsey bılmıyorum üzgün
(17-12-2013, Saat:10:48)panelink Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konu actıgın ıcın sagol kardesım üzgün Varya ben hıcbırsey bılmıyorum üzgün
Destek için konular açabilirsiniz.